تمیز کردن ماشین لباسشویی

اگر به طور منظم از ماشین لباسشویی تان نگهداری  کنید ، می توانید جلوی هزینه های تعمیراتی را بگیرید.گاهی اوقات برای برطرف کردن مشکل لازم است که شما با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و متخصص بخواهید ولی یکسری مشکلات هست که با رعایت اصول خاصی میتوان از آن اجتناب نمود. مثل مشکلاتی که رسوب مواد شوینده می تواند در ماشین لباسشویی پس از گذشت زمان طولانی ایجاد کند.لازم است که ماشین لباسشویی از رسوبات صابونی و مواد شوینده و هرنوع کثیفی ای پاک بشود. شستشوی دیگ ماشین لباسشویی ال جی در افزایش طول عمر آن مهم است و باید به آن توجه زیادی کرد.

ماشین لباسشویی

راهنمای تمیز کردن ماشین لباسشویی

اگر به طور مرتب از ماشین لباسشویی مراقبت کنید دیگر رسوبات صابونی نخواهید داشت ، مشکلی که باعث می شود ماشین پس از شست وشو بو بدهد.

اگر رسوبات مواد شوینده ای داشتید ، می توانید با نیم لیتر سرکه سفید و آب آن را آبکشی نمایید،آنرا داخل لگن ماشین لباسشویی بریزید و روی چرخه شست وشوی کامل بزنید. برای هر گونه رسوبات سر سختی می توانید محلول آمونیاکی و مواد شوینده استفاده نمایید.مخزن ماشین لباسشویی باید با آب ، آبکشی بشود و دوباره با مواد سفید کننده آبکشی بشود. نکته مهم این است که با محلول آمونیاکی اول شسته بشود و بعد با سفید کننده. چون اگر هر دو را با هم مخلوط کنید گاز خطرناکی حاصل می شود. در آخر هم با آبکشی کنید تا هر چه از مواد شوینده باقیمانده قبل از شست وشوی لباسهای بعدی پاک بشود.

در و لاستیک دور در ماشین لباسشویی باید مرتبا تمیز بشود .اگر رسوبات مواد شوینده در ماشین لباسشویی بماند باعث می شود که ماشین لباسشویی کار نکند یا چفت در آن  بسته نشود.ممکن است برخی لباس ها از خودشان پرزیا کرک باقی بگذارند ، در این موارد مخزن ماشین لباسشویی باید تمیز بشود و با یک دستمال نم دار این کار را انجام دهید.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند ماشین لباسشویی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود و همچنین تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیرگاه ال جی تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمایید.

خدمات مرتبط 

تعمیر مایکروفر ال جی در کرج 

تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

تعمیر یخچال  ال جی در کرج 

تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج

2.5/5 - (4 امتیاز)
برچسب ها :