نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

تلفن تعمیر تلویزیون ال جی در کرج (شبانه روزی)

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج به صورت تخصصی مشکلات انواع تلویزیون های ال جی، تلویزیون ال ای دی (LED) الجی، تلویزیون ال سی دی (LCD) الجی و سایر قطعات تلویزیون ال جی را با اعزام فوری بهترین تعمیرکار تلویزیون ال جی کرج به منزل مشتریان خود شناسایی و با بهترین قیمت رفع می کند. برای درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در صفحه با کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج ال جی تک سرویس در ارتباط باشید و مشکلات تلویزیون خود را اعلام نمایید تا ما در اسرع وقت تکنسین را به منزل شما اعزام کنیم.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل کرج یکی از خدمات متمایز تعمیرات لوازم خانگی ال جی در کرج توسط نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی کرج ارائه می شود. اولویت ما رضایت مشتریانمان است بنابراین تمام تلاش خود را می کنیم تا خدمات باکیفیت و اصولی را ارائه دهیم.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی کرج

تعمیرگاه مجاز تلویزیون ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج تمامی خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون ال جی کرج را به صورت تضمینی و با ارائه ضمانت نامه 24 ماهه ارائه می کند. صفر تا صد خدمات تعمیراتی برای تلویزیون های الجی را زیر نظر مشتریان در منزل و محل آنها ارائه می دهد. 

از ویژگی های نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج اعزام تکنسین های حرفه ای و کاربلد به محل درخواستی مشتریان است. کارشناسان تعمیرات مرکز تعمیر تلویزیون الجی در کرج تسلط کافی بر قطعات تلویزیون های ال سی دی و LED را دارند و قادرند در کمترین زمان مشکلات تلویزیون ها را شناسایی و رفع کنند. 

تخصص در عیب یابی و تعمیر تلویزیون الجی در کارآیایی تلویزیون پس از تعمیرات، موثر است. بنابراین برای دریافت خدمات تلویزیون ال جی در کرج می توانید روی تکنسین های ما حساب کنید. 

ویژگی های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج

ویژگی های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج

ویژگی های نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی کرج متنوع و مشتری مدارانه است. در ادامه برخی از ویژگی های شاخص نمایندگی تعمیرات ال جی را برای شما بیان می کنیم.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل کرج

از آنجایی که کرج در مرکز استان البرز و در نزدیکی استان تهران واقع شده است؛ یکی از شهرهای پرجمعیت و شلوغ به شمار می رود که مردم برای انجام فعالیت های روزمره خود نیز ساعت ها پشت ترافیک وقتشان هدر می شود. ما نیز به عنوان یک نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج این موضوع را در نظر گرفته ایم و برای وقت مشتریان خود ارزش قائل هستیم.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل و محل مشتری یک مزیت برای صرفه جویی در هزینه و زمان است که البته مورد توجه مشتریان کرجی نیز قرار گرفته است. همان طور که می دانید حمل و نقل تلویزیون به محل تعمیرگاه ممکن است علاوه بر هزینه و زمان علت به وجود آمدن آسیب های ناشی از ضرب در جا به جایی نیز بشود که با درخواست تعمیرکار تلویزیون در منزل این ریسک را به صفر می رسانید.

مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در محل کرج در کمتر از 2 ساعت تعمیرکار تلویزیون حرفه ای و کاربلد خود را به منزل شما اعزام می کند. این سریع ترین راه تعمیر تلویزیون ال جی شما با هر مشکلی که دارد می باشد. کافی است تا با ما تماس بگیرید. تعمیرگاه تلویزیون در کرج ما بدون تعطیلی و 24 ساعته در خدمت شماست.

تعمیر تلویزیون ال جی با ضمانت 180 روزه شرکتی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج در ازای خدمات خود به مشتریان ارزشمند خود 180 روز گارانتی شرکتی ارائه می دهد. ما تضمین می کنیم که قطعات استفاده شده برای تعویض قطعات تلویزیون توسط تعمیرکاران تعمیر تلویزیون ما اورجینال کمپانی است و به هیچ عنوان از قطعات فیک و غیر اصلی برای تعویض قطعات تلویزیون ال جی شما استفاده نمی شود.

تلویزیون های ال جی دارای قطعات حساسی است که کوچکترین خطایی در فرایند تعمیرات ممکن است آسیب های بیشتری را برجای بگذارد. ما از تخصص تعمیرکاران خود اطمینان داریم؛ به همین دلیل است که شرکت ال جی تک سرویس در ازای خدمات و قطعات مورد استفاده خود گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد.

استفاده از قطعات اورجینال و فابریک تلویزیون الجی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج از قطعات اورجینال و فابریک برای تعمیر تلویزیون الجی استفاده می کند. استفاده از قطعات غیر اصل و فیک به دلیل حساسیت بالای انواع تلویزیون های ال جی ممکن است به دستگاه صدمات جبران ناپذیری وارد کند و کلا تلویزیون از کار بیافتد. از این رو استفاده از قطعات اورجینال و اصل از اهمیت بالایی برخوردار است. 

تعمیر تلویزیون در کرج شبانه روزی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می دهد. دیگر نیازی به جستجو تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج ندارید. کارشناسان مرکز تماس ما 24 ساعته در حال ثبت درخواست های تعمیرات تلویزیون، ال ای دی و ال سی دی و مانیتور ال جی در تمام مناطق کرج هستند.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در کرج با توجه به اینکه تلویزیون شما چه مدلی است متغییر است. همان طور که می دانید مدل تلویزیون ها یکی از متغیرهای اصلی در تعیین قیمت تعمیر تلویزیون ال جی در کرج است. از فاکتورهای مهم که در تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون الجی نقش بسزایی ایفا می کند میزان خرابی قطعات، تعمیر پذیر بودن یا نبودن قطعه و در صورت نیاز به تعویض، هزینه تهیه قطعه جایگزین است.

البته که هزینه دقیق تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج بعد از بررسی و عیب یابی دقیق تکنسین مشخص می شود. اما به طور تقریبی میتوان گفت که هزینه تعمیر تلویزیون الجی مابین 700 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغییر است.

آدرس تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج

آدرس تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج برای همشهریان عزیزی که به دنبال خدمات باکیفیت و قابل اعتماد برای تلویزیون‌ های ال جی خود هستند، مهم و ضروری است. ما با افتخار آدرس مرکز تعمیر تلویزیون ال جی را در کرج اعلام می‌ کنیم.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج ما با دارا بودن تیم متخصص و مجرب، تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و سرعت را به عنوان اولین اولویت خود قرار داده است. تعمیرات تلویزیون ال جی در این مرکز با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی، به موقع و به نحوه‌ای حرفه‌ ای انجام می‌ شود تا اطمینان حاصل شود که تلویزیون شما به بهترین حالت و عملکرد خود بازگردانده شود.

مراحل تعمیرات تلویزیون در نمایندگی ال جی کرج چگونه است؟

مراحل تعمیرات تلویزیون در نمایندگی ال جی کرج چگونه است؟

 نحوه تعمیر تلویزیون ال جی در کرج و نحوه درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج را در این بخش از مطلب توضیح داده ایم. چگونگی تعمیر تلویزیون در کارآیی دستگاه در زمان های بعد از تعمیر تاثیرگذار است. ما در نمایندگی تلویزیون ال جی به همه مناطق کرج تعمیرکار اعزام می کنیم. تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در محل شما حاضر شده و به تعمیر و عیب یابی تلویزیون مشغول می شوند. برای درخواست تعمیرکار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • تماس تلفنی با نمایندگی تعمیر تلویزیون در کرج از طریق شماره تماس موجود در صفحه و توصیف مشکل دقیق تلویزیون به کارشناسان و انتظار تا زمان اعزام تعمیرکار تلویزیون به منزل.
 • تعمیرکار به محل شما اعزام می شود و بعد از عیب یابی دقیق تلویزیون و شناسایی ایرادات دستگاه، تکنسین قطعه آسیب دیده را به شما اعلام می کند؛ همچنین هزینه تعمیر و رفع مشکل قطعه مورد نظر را نیز به اطلاع شما می رساند.
 • در صورت توافق شما با تعمیرکار در هزینه و مدت زمان تعمیر، تکنسین پروسه تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج را شروع می کند.
 • بعد از پایان تعمیرات تکنسین موظف است دستگاه را تست کرده و به مشتری تحویل دهد. همچنین یک فاکتور خدمات و در صورت تعویض قطعات از تعمیرکار بخواهید آن را در فاکتور رسمی که ارائه می دهد ذکر کند.
تعمیرکار تلویزیون در کرج

تعمیرکار تلویزیون در کرج

تعمیرکار تلویزیون در کرج باید تخصص و تجربه تعمیرات تلویزیون را به صورت حرفه ای داشته باشد. یک تعمیرکار تلویزیون ال جی در کرج که به کار خود مسلط است می تواند در زمانی کوتاه ایرادات قطعات تلویزیون های قدیمی و جدید ال جی را با دقت بالایی شناسایی کند. تشخیص ایرادات تلویزیون میتواند مسیر تعمیر و رفع مشکلات دستگاه را مشخص کند. 

اگر تعمیرکار در کار خود وارد باشد به درستی میتواند این مسیر را طراحی کرده  و بهترین نتیجه را از تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج بگیرد. یک تعمیرکار خوب خود را در برابر مشتری متعهد می داند و سعی خود را بر ارائه خدمات با کیفیت بالا می گذارد. همچنین تعمیرکار تلویزیون ال جی با توجه به آپدیت دائمی تکنولوژی های تلویزیون های الجی دانش فنی تعمیراتی خود را دائما بروزرسانی می کند تا در تعمیرات تلویزیون های جدید نیز حرفی برای گفتن داشته باشد. 

در تلویزیون های قدیمی پروسه تعمیراتی صرفا در سخت افزار خلاصه میشد؛ اما در تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی که امروزه در بازار وجود دارد تسلط بر نرم افزار نیز مهم است و باید تعمیرکار تلویزیون ال جی بتواند مشکلات نرم افزاری تلویزیون ها را نیز شناسایی و توانایی رفع آنها را داشته باشد. تعمیرکار تلویزیون الجی تک سرویس همه این ویژگی ها را یکجا دارد و می تواند در رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تلویزیون و مانیتورهای جدید الجی نیز به شما کمک کند. برای درخواست خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در کرج با شماره تلفن های ما در تماس باشید. 

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج ال جی تک سرویس

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج شما با استفاده از شماره تلفن تعمیرات تلویزیون ال جی می توانید با تعمیرگاه تلویزیون ال جی کرج ما ارتباط برقرار کنید و سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید. تعمیرکار تلویزیون ال جی در کرج شرکت ما در کمتر از 2 ساعت خود را به منزل شما میرساند. تکنسین های متخصص ما در سریع ترین زمان ممکن ایرادات تلویزیون های شما را شناسایی و رفع می کنند. 

شماره تلفن نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج

مشکلات رایج تلویزیون های ال جی و رفع آن

مشکلات رایج تلویزیون های ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج ال جی تک سرویس، تمامی مشکلات تلویزیون های ال جی را با متخصصان با تجربه ای که در اختیار دارد در کمترین زمان ممکن حل می کند. تلویزیون های الجی جزو محبوبترین تلویزیون های موجود در بازار است؛ اما علی رغم کیفیت خیلی خوبی که این تلویزیون ها دارند با یک سری مشکلاتی مواجه میشوند که کاربران تعمیرگاه تلویزیون ال جی  در کرج گزارش داده اند و ما در ادامه رایج ترین آنها را آورده ایم. 

مشکل کم نور شدن تلویزیون ال جی

یکی از مشکلات متداول در تلویزیون های ال جی کم نور شدن تلویزیون ال جی است. احتمالا اگر از کاربران تلویزیون های ال جی هستید تجربه این مشکل را بعد از مدت خاصی استفاده از تلویزیون و ال سی دی الجی را داشته اید. در هنگام مواجه شدن با این مساله در ابتدا باید تنظیمات تلویزیون خود را بررسی کنید.

اگر تنظیمات نور و رنگ صفحه تلویزیون الجی درست بود و مشکلی نداشت، باید به عیب یابی دقیق تر و تخصصی تر پرداخته شود. در برخی موارد بسته به شرکت گارانتی دهنده ممکن است این مورد جزو گارانتی باشد و رایگان لامپ تصویر تلویزیون را برایتان تعویض کنند. اما در صورتی که دستگاهتان قدیمی است و از گارانتی خارج شده است می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست تعمی ر تلویزیون ال جی در کرج و حومه را ثبت کنید. 

ریست شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

یکی دیگر از مشکلات رایج تلویزیون های ال جی ریست شدن ناگهانی آن است که ممکن است به دلیل های متفاوتی ممکن است رخ دهد. اما شایع ترین دلیل آن خرابی برد پاور تلویزیون ال جی یا منبع تغذیه است. گفتنی است که تلویزیون ها برای کار کردن به ولتاژ  DC نیاز دارند. 

برد پاور می تواند ولتاژ AC را به ولتاژ DC تبدیل کند. احتمالا از اصلاحات به کار گرفته شده متوجه شده اید که این نوع خرابی دلیل تخصصی دارد و مربوط به برد تلویزیون است و قطعا باید توسط متخصص تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج صورتت بگیرد. 

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی

گاهی برخی کاربران از قطع شدن یکباره تصویر تلویزیون ال جی خود شکایت می کنند. در چنین شرایطی توصیه می شود که ابتدا تنظیمات مربوط به تایمر و  زمان بندی تلویزیون خود را چک کنید و از خاموش بودن تایمر تلویزیون اطمینان حاصل کنید. 

در صورتی که قطع تصویر تلویزیون ال جی به خاطر تنظیمات زمان بندی نباشد؛ ممکن است به دلیل خرابی و وجود خرابی در مین برد تلویزیون باشد که در این صورت باید نسبت به تعمیر مین برد تلویزیون ال جی خود اقدام کنید. 

البته در برخی موارد این مشکل میتواند با ریست نرم افزاری درست شود. اما در مواردی که نیاز به تعمیر قطعات سخت افزاری در تلویزیون باشد ببهتر است که از یک متخصص تعمیر تلویزیون ال جی برای رفع آن کمک بگیرید. 

نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج به صورت شبانه روزی در طول 7 روز هفته، خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در کرج را با استفاده از قطعات اصل و فابریک، اعزام بهترین تعمیرکار تلویزیون کرج ارائه می دهد. برای درخواست تعمیرکار تلویزیون کافی است با شماره تلفن تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج تماس بگیرید و از خدمات ما در محل و منزل خود بهره مند شوید. 

نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج بهترین تعمیرکاران متخصص و باتجربه را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات انواع مدل های جدید را در اختیار دارد. با اعزام فوری تعمیرکار تلویزیون در کرج خدمات تضمینی را ارائه می دهد.

سایر خدمات تعمیرگاه مجاز ال جی در کرج

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه در “نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

 1. سهیل گفت:

  سلام وقت بخیر
  من یک تلویزیون ال جی oled b7 دارم که جدیدا شفافیت رنگش خیلی کم شده و تنظیمات تلویزیون هم بررسی کردم مشکل از جای دیگه اس انگار
  مثلا رنگ زرد انگار سبزنمایش داده میشه در مقایسه با تلویزیون های دیگر ایا راهی وجود دارد که افت کیفیت رنگ تلویزیون ال جی را اصلاح کرد؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود کاربر گرامی ال جی تک سرویس
   در صورت افت کیفیت رنگ تلویزیون ال جی، ابتدا مطمئن شوید که همه کابل‌ هایی که تلویزیون را به دستگاه‌ های خارجی متصل می‌ کنند، به طور صحیح وصل شده باشند. اتصالات شل می‌ تواند باعث مشکلات نمایشگر شود. بسیاری از تلویزیون ها دارای یک تست تصویر داخلی هستند که می تواند به شما در تشخیص مشکلات صفحه نمایش کمک کند. در منوی تنظیمات تلویزیون خود به دنبال گزینه Picture Test یا Self-Diagnosis بگردید و مراحل را اجرا کنید تا ببینید آیا مشکلی شناسایی شده است یا خیر. سعی کنید تلویزیون را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید تا ببینید آیا با این کار مشکل حل می شود یا خیر. در منوی تنظیمات تلویزیون خود به دنبال گزینه Reset یا Restore بگردید. چنانچه قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *