نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

پاسخگوی شبانه روزی نمایندگی لباسشویی الجی در کرج

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج، یک از خدمات کاربردی و تخصصی نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج است. خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در کرج تعمیرگاه ال جی تک سرویس تمامی مناطق کرج را پوشش می دهد. ارائه خدمات در تعمیرگاه لباسشویی ال جی در کرج به صورت شبانه روزی بوده و پاسخگویی به تماس های درخواست تعمیرکار لباسشویی نیز 24 ساعته ثبت می شود. 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج،‌ به عنوان یک مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج انواع مدل های مختلف لباسشویی ال جی در استان البرز سال هاست که فعالیت مستمر و موفق دارد. از این رو در زمینه تعمیرات لباسشویی ال جی تکنسین های متخصصی را در اختیار دارد که با دقت بالا و به سرعت مشکلات لباسشویی را تشخیص داده و ایرادات آن را رفع می کنند. 

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی ال جی در کرج

برای درخواست خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در کرج با استفاده از بهترین تعمیرکار لباسشویی ال جی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

لباسشویی های ال جی یکی از پرطرفداراترین ماشین لباسشویی های این برند است. لباسشویی های الجی غالبا عمر بالایی دارند ولی طبیعی است با گذر زمان نیاز به تعمیرات و سرویس پیدا کنند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دفعات استفاده از لباسشویی در خانه شما زیاد است و دستگاهتان روشن نمی شود؛ آبگیری نمی کند، تایمر آن جاو نمی رود یا لرزش زیادی دارد. توصیه می کنیم که از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج استفاده کنید. 

ال جی تک سرویس یک مرکز مجاز و رسمی برای خدمات لباسشویی های ال جی است که در تمام نقاط استان البرز خدمات ارائه می کند. تعمیر لباسشویی ال جی در کرج توسط تعمیرکاران مجرب و دوره دیده در محل مشتریا ارائه می شود. همچنین ما برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الجی ضمانت نامه 24 ماهه کتبی ارائه می کنیم. 

برای درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج می توانید با شماره تلفن های موجو در همین صفحه تماس حاصل کنید. کارشناسان مرکز تعمیرات لباسشویی ال جی تک سرویس به صورت شبانه روزی آماده ثبت درخواست های شما عزیزان هستند و به سوالات شما پاسخ می دهند. 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

مزایای انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

در این بخش از معرفی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کرج قصد داریم ویژگی های شاخص این مرکز تعمیر لباسشویی الجی را به شما عزیزان شرح دهیم. 

تکنسین های با تجربه:

داشتن تکنسین هایی مجرب و دوره دیده تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی در کرج از ویژگی های برجسته و منحصربفرد نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج است که کیفیت بازیابی عملکرد دستگاه های الجی مشتریان تعمیرگاه ما را  تضمین می کند. 

در واقع در پروسه تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی برقی تعمیرکار نقش اصلی را بر عهده دارد. هرچقدر تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی که انتخاب می کنید مهارت و تخصص بالایی داشته باشد؛ کیفیت کار تعمیری که ارائه می دهد نیز بالاتر خواهد بود. تکنسین های تعمیرگاه ال جی تک سرویس همگی بالای 10 سال سابقه کار در زمینه تعمیر لباسشویی الجی دارند و دوره های آپدیت تعمیر لباسشویی ال جی در کرج را گذرانده اند. 

خدمات با کیفیت:

ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی در کرج استان البرز است. نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج اولویت خود را بر ارائه خدمات با کیفیت قرار داده است و در راستای جلب اعتماد مشتریان، برای خدمات خود ضمانت نامه 24 ماهه در نظر گرفته است. 

این گارانتی خدمات یک مزیت و تضمین بر خدمات مرکز تعمیرات لباسشویی الجی در کرج است که توسط شرکت ال جی تک سرویس ارائه می شود با در اختیار داشتن این ضمانت نامه، مشتریانی که از مرکز ما خدمات تعمیر لباسشویی LG دریافت کرده اند؛ در صورت مواجه شدن با مشکل در قطعه تعمیری توسط تکنسین ما، خدمات تعمیرات رایگان دریافت می کنند. 

عیب یابی دقیق لباسشویی الجی در کرج

کارشناسان تعمیر لباسشویی ال جی در کرج ابتدا تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، میزان تعمیرات، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر لباسشویی ال جی در کرج را به شما گزارش می دهند و با توجه به صلاح دید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد.

خدمات ماشین لباسشویی ال جی شبانه روزی در کرج و حومه

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج برای تامین رفاه بیشتر همشهریان خدمات تعمیرات، عیب یابی و سرویس ماشین لباسشویی را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می دهد. کارشناسان مرکز تماس ال جی تک سرویس به صورت 24 ساعته آماده ثبت درخواست های کاربران می باشد. 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج

با تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی تک سرویس کرج از خدمات زیر بهره مند گردید:

 • پاسخگویی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز
 • تعمیرات با قطعات اصلی درمنزل شما (لوازم یدکی اورجینال لباسشویی ال جی)
 • سرعت بالا در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • بهره‌مندی از تجهیزات  و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی  حین تعمیر
 • بررسی کارشناسانه برای شناسایی علت به وجود آمدن مشکل

تعمیرکارانی که در نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج تک سرویس اشتغال دارند نه تنها به‌ صورت تجربی بلکه با شرکت در دوره های آموزشی به‌ صورت تخصصی، نسبت به رفع ایرادات ماشین لباسشویی ال جی فعالیت می کنند. 

شماره تلفن تعمیرگاه لباسشویی ال جی در کرج

این حق مسلم شماست که از خدمات با کیفیت برخوردار شوید. لباسشویی خود را به ما بسپارید.

خدمات تعمیر لباسشویی الجی کرج

خدمات تعمیر لباسشویی الجی کرج

تعمیر لباسشویی ال جی از خدمات تخصصی است که برای همشهریان کرجی در نظر گرفته شده است. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج تمامی خدمات مربوط به تعمیرات انواع ماشین لباسشویی های الجی را در زمانی کوتاه و در منزل عیب یابی و سرویس می کند. 

در صورتی که قطعه ای از دستگاه نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد که نیازمند ابزار و تجهیزات حرفه ای داشته باشد؛ تعمیرکار قطعه را از روی دستگاه جدا کرده و به تعمیرگاه لباسشویی منتقل می کند تا در اسرع وقت خدمات تعمیرقطعه انجام شده و در زمان مقرر با مراجعه مجدد به منزل مشتری روی دستگاه وی نصب و تست می شود. 

خدمات لباسشویی ال جی در کرج نمایندگی ما شامل موارد زیر است. 

 • عیب یابی لباسشویی ال جی در کرج
 • سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی در کرج و حومه
 • تعمیر و تعویض برد لباسشویی الجی 
 • تعمیر و تعویض موتور لباسشویی الجی 
 • تعمیر و تعویض درام ماشین لباسشویی ال جی 
 • تعویض و تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی ال جی 
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه لباسشویی الجی 
 • تعویض فیلتر لباسشویی 
 • رفع مشکلات لرزش لباسشویی ال جی 
 • تعویض شیربرقی لباسشویی الجی 
 • رفع ارورهای لباسشویی ال جی 

مراحل تعمیر در نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در کرج

شما با یک تماس با شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج می توانید به سادگی مشکلات دستگاه خود راحل کنید. نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی کرج با در اعزام فوری بهترین تعمیرکار لباسشویی به سراسر مناطق استان البرز مشکلات دستگاه های شما را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و رفع می کند. 

مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی لباسشویی الجی در کرج به این صورت است که ابتدا بعد از ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در کرج تعمیرکار به محل درخواستی شما اعزام می شود و بعد از آن به عیب یابی دقیق دستگاه لباسشویی معیوب می پردازد. بعد از عیب یابی، تکنسین مشکلات دستگاه را به مشتری اعلام و هزینه آن را نیز شفاف سازی می کند. 

در صورت رضایت مشتریان، تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در کرج ما فرآیند تعمیرات را آغاز کرده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، خود تکنسین قطعه مورد نیاز را تهیه می کند و روی دستگاه جای گذاری می کند. البته لازم به ذکر است که تمامی لوازم یدکی ماشین لباسشویی ال جی مورد استفاده توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج ما 100% اورجینال بوده و دارای ضمانت 24 ماهه می باشند. 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

سرویس ماشین لباسشویی ال جی در کرج

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی در کرج در واقع به بررسی و عیب یابی دوره ای لباسشویی توسط یک سرویس کار ماشین لباسشویی ال جی ماهر اطلاق می شود. از مزیت های سرویس ماشین لباسشویی می توان به کاهش هزینه های تعمیرات اشاره کرد. 

در صورتی که دستگاه لباسشویی به صورت دوره ای و مرتب سرویس شود تمامی ایرادات آن قبل از اینکه به قطعات اصلی آسیب وارد شود توسط سرویس کار لباسشویی ال جی شناسایی و رفع می شود. 

از آنجایی که هزینه سرویس لباسشویی به مراتب کمتر از هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات است؛ همچنین با شناسایی زودتر مشکلات دستگاه رفع می شوند از هزینه تعمیرات بعدی پیشگیری می شود. به همین دلیل می گوییم که هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج کاهش می یابد. 

عیب یابی ماشین لباسشویی در ال جی تک سرویس

در راستای افزایش رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی کرج، نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در کرج با ارائه خدمات عیب یابی پیشرفته، به تلاش برآمده و به منظور رفع مشکلات فنی احتمالی در دستگاه‌ های لباسشویی ال جی می‌ پردازد. تیم متخصص و مجرب نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی کرج، با بهره‌ گیری از تجهیزات نوین عیب یابی، سعی در تشخیص و رفع هر گونه نقص یا خرابی در ماشین لباسشویی شما دارد.

 این اقدامات با هدف ارتقاء عملکرد و عمر مفید دستگاه، به همراه ارائه راهنمایی‌ های لازم به کاربران صورت می‌ پذیرد. از مشتریان گرامی دعوت می‌ شود تا با اعتماد به نمایندگی کرج ماشین لباسشویی ال جی، از خدمات حرفه‌ ای و دقیق در زمینه عیب یابی و تعمیرات بهره‌ مند شوند و تجربه مثبتی از خرید و استفاده از محصولات این برند را به دست آورند.

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی کرج

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی کرج

هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج به طور کلی در مراکز مختلف شفافانه ارائه نشده و دارای ابهام است. در تعمیرگاه ال جی تک سرویس، هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی های ال جی بر اساس مدل دستگاه، میزان خرابی دستگاه، قطعات معیوب ماشین لباسشویی و اینکه قطعه معیوب تعمیر می شود یا خیر تعیین می شود. البته قیمت های ما بر اساس تعرفه های اعلامی اتحادیه تعمیرکاران لباسشویی استان البرز است. 

لازم به ذکر است که در نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج، هزیچ هزینه پنهانی به مشتری تحمیل نمی شود و همه هزینه ها به صورت شفافانه به مشتریان اعلام می شود و در صورتی که مشتر رضایت داشته باشد فرایند تعمیرات ادامه پیدا می کند. البته نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هزینه ایاب و ذهاب ببا توجه محل سکونت شما به کل هزینه تعمیرات افزوده می شود. 

همچنین در دستگاه های قدیمی که قطعات آنها توسط سازنده تولید نمی شود؛ به علت محدودیت لوازم یدکی ممکن است قطعه سخت پیدا شود و روند تعمیر لباسشویی به تعویق انداخته شود. هزینه تهیه قطعه اصل در این موارد کمی بالاتر از حد معمول است. به طور کلی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در سال 1403 از 500 هزار تومان شروع شده و ممکن است به 2 میلیون برسد. در مورادی که قطعه ای مثل برد آسیب دیده باشد و به سایر قطعات نیز آسیب زده باشد؛ هزینه بیشتری نیاز دارد تا مشکلات دستگاه به طور کامل رفع شود. 

تعمیرات لباسشویی در منزل کرج با گارانتی

تعمیرات لباسشویی الجی در منزل کرج یکی از خدمات مهم است که به هر خانواده کرجی این امکان را می‌ دهد تا به بهترین نحو از ماشین لباسشویی خود استفاده کند. در حالی که لباسشویی یکی از وسایل پرکاربرد در هر خانه محسوب می‌ شود، گاهی اوقات نیاز به تعمیر آن پیش می‌ آید. 

خدمات تعمیرات لباسشویی الجی در کرج این امکان را به مصرف کنندگان می‌ دهد تا با اعتماد به تعمیرکاران ماهر و تجربه‌ دار در زمینه عیب یابی، سرویس و تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی ال جی، دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن نگه دارند. 

این خدمات نه تنها به صرفه‌ جویی در وقت و هزینه منجر می‌ شوند بلکه به حفظ ماشین لباسشویی شما برای مدت طولانی‌ تر کمک می‌ کنند، تا تجربه استفاده از آن برای شما همیشه لذت‌ بخش و بدون مشکل باشد.

شماره تلفن نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی

این حق مسلم شماست که از خدمات با کیفیت برخوردار شوید. لباسشویی خود را به ما بسپارید.

علت خرابی ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری در هر خانه است و اگر به مشکل بخورد، شستشوی لباس‌ ها به چالشی بزرگ تبدیل می‌ شود. بنابراین، لازم است که به سرعت هر گونه نقص یا اشکال فنی را رفع کنیم.

در مورد لباسشویی‌ های الجی نیز باید به یاد داشته باشیم که همانند سایر برندها، ممکن است در طول زمان به مشکلاتی برخورد کنند. اگر این مشکلات را به موقع برطرف نکنیم، ممکن است به مشکلات جدی‌تری منجر شوند و عملکرد دستگاه را تحت تأثیر قرار دهند.

برای حفظ عملکرد لباسشویی ال جی و جلوگیری از مشکلات آینده، لازم است که به صورت دوره‌ ای دستگاه را سرویس کرده و اقدامات لازم را برای رفع هرگونه خرابی انجام دهیم. مشاوره با تعمیرکاران متخصص می‌ تواند به حل مسائل فنی بهتر کمک کند. متخصصان نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج ما همواره آماده راهنمایی کاربران برای رفع مشکلات لباسشویی های خود هستند. 

مشکلات لباسشویی از دید کاربران نمایندگی لباسشویی ال جی کرج

ماشین لباسشویی های ال جی به رغم کیفیت بی نظیری که دارند دچار مشکلاتی می شوند که کاربران نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی کرج در طی تماس هایی که داشته اند اعلام کرده اند. ما نیز تصمیمی گرفتیم که برخی از آنها را در این بخش بررسی نماییم. 

علت لرزش لباسشویی ال جی

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است برای تمام مدل‌ های ماشین لباسشویی ال‌ جی پیش بیاید، عدم تراز بودن آنها است. عوامل مختلفی می‌ توانند باعث عدم تراز شدن ماشین لباسشویی ال‌ جی شوند، از جمله: عدم قرارگیری لباس‌ ها به‌ طور صحیح در دیگ، ناهمواری بار ماشین لباسشویی، خرابی فنرهای داخلی، مشکلات در تسمه‌ ها، خرابی بلبرینگ، اشکال در فلکه آبکش یا فولی، مشکلات در قطعات مختلف، و یا حتی اتصال نادرست پیچ‌ ها در حین حمل و نقل.

تکان‌ های شدید در نهایت ممکن است باعث ایجاد مشکلات متعدد و گوناگون در عملکرد ماشین لباسشویی شود. این مشکلات ممکن است باعث نقصان در کارایی دستگاه شود. رفع این اشکالات و تعویض قطعات آسیب‌ دیده وظیفه ساده‌ ای نیست و بهتر است توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج انجام شود. 

 برای مطالعه بیشتر  مراجعه کنید به “علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن

لرزش لباسشویی ال جی

نحوه تعویض کمک فنر لباسشویی ال جی

همانطور که ذکر کردیم، اگر کمک فنرها آسیب ببینند، امکان تعمیر آنها وجود ندارد و حتماً باید آنها را تعویض کنید. مراحل تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی ال جی به شرح زیر است:

1. ایمنی:
– ابتدا، دو شاخه دستگاه را از منبع برق جدا کنید و صبر کنید تا جریان برق به طور کامل قطع شود.

2. جدا کردن لوله تخلیه و شیر برقی:
– پس از اطمینان از عدم وجود برق، تمام اتصالات ورودی و خروجی آب را از دستگاه جدا کنید.

3. باز کردن پنل جلویی و پشتی:
– برای دسترسی به کمک فنرها، پنل جلویی و پشتی ماشین را باز کنید. این کار را با باز کردن پیچ‌ های پنل‌ ها انجام دهید.

4. جداسازی کمک فنرها:
– پیچ‌ های متصل به بدنه را باز کرده و بخشی از آنها که به دیگ یا مخزن شست و شو متصل است را جدا کنید. سپس کمک فنرها را خارج کرده و از دستگاه جدا کنید.

5. تعویض کمک فنر:
– کمک فنر جدید را که مطابق با مدل ماشین لباسشویی خود خریداری کرده‌اید، جایگزین قطعه قبلی کنید. حتماً از قطعات اصلی استفاده کنید تا مشکلات در آینده جلوگیری شود.

6. بستن قطعات دستگاه:
– پس از انجام تمامی مراحل، تمام قطعات را به همان ترتیبی که باز کرده بودید، ببندید.

7. اجرای برنامه خشک کن:
– در نهایت، ماشین را روی حالت خشک کن تنظیم کرده و از درستی تعویض اطمینان حاصل کنید.

در صورت نیاز به تکنسین با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید. 

شماره تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج

به خدمات نمایندگی ماشین لباس شویی ال جی نیاز دارید؟! همین الان با کارشناسان ثبت درخواست تعمیرات ما در کرج تماس بگیرید. 

ماشین لباسشویی ال جی روشن میشه ولی کار نمیکنه

برخی موارد کاربران علت روشن نشدن لباسشویی ال جی را جویا می شوند. در این رابطه دلایل مختلفی را میتوان مطرح کرد. یکی از عمده ترین دلایل روشن نشدن لباسشویی های الجی وجود یک مشکل در درب یا میکروسوئیچ است که اجازه روشن شدن را به دستگاه نمی دهد. 

برای  تست این مشکل کافی است دست خود را روی درب لباسشویی قرار دهید و با کمی فشار درب را نگه دارید و دکمه استارت را بزنید. اگر درب ماشین لباسشویی مشکل داشته باشد در این حالت روشن می شود.

همچنین این مشکل میتواند به دلیل عدم جریان برق در دستگاه باشد. برای بررسی آن بهتر از پریزهای دیگر را بررسی کنید. از دیگر دلایل روشن نشدن لباسشویی خرابی و سوختن برد آن است که با تعمیر و در صورت سوختن با تعویض برطرف می شود. نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج آماده است تا مشکلات لباسشویی های شما را حل کند. 

علت جمع شدن اب در لباسشویی ال جی

علت جمع شدن اب در لباسشویی ال جی

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی نیز از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است کاربران لباسشویی های الجی با آن مواجه شوند. اگر با چنین مشکلی در لباسشویی خود مواجه شدید ابتدا باید کیفیت آب جمع شده را بررسی کنید که آب کثیف است یا تمیز. 

تمیز بودن آب جمع شده میتواند دال بر خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی باشد. شیر برقی وظیفه محافظت از عدم ورود آب به مخزن قبل از شروع به کار لباسشویی است. همچنین علت جمع شدن آب در لباسشویی ال جی ممکن است به دلیل انسداد فیلتر باشد. 

اگر آب جمع شده در لباسشویی آلوده باشد نشان دهنده خرابی احتمالی شلنگ تخلیه لباسشویی است. این قطعه به نام خرطومی نیز شناخته می شود. وظیفه خرطومی تخلیه آب های کثیف لباسشویی است که برخی مواقع ممکن است به دلیل رسوب و آلودگی مسدود شود. در صورت نیاز به رفع مشکل انسداد خروجی آب لباسشویی با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید. 

دلیل برق گرفتن لباسشویی ال جی

دلیل برق گرفتن لباسشویی ال جی

یکی از دلیل هایی که می توان به برق دار بودن بدنه لباسشویی منجر شود؛ خرابی سیم پیچ ماشین لباسشویی الجی است. این موضوع باعث می شود که به تدریج قطعات دیگر لباسشویی از کار بیافتد و مستهلک شود. علاوه بر این برق دار بودن بدنه ماشین لباسشویی می تواند خطرات جانی برای مصرف کننده در بر داشته باشد. 

به دلیل اینکه ماشین های لباسشویی اغلب در آشپزخانه ها جای گذاری می شود؛ ریختن آب روی لباسشویی یا اتصال سایر لوازم با ماشین لباسشویی که اتصالی دارد می تواند آسیب های بیشتری بزند. از این رو توصیه می شود که با مشاهده چنین مشکلی، جریان برق ماشین لباسشویی را کامل قطع کرده و از نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج کمک بگیرید. 

باز نشدن درب ماشین لباسشویی ال جی

باز نشدن درب ماشین لباسشویی ال جی به دلایل مختلفی رخ می دهد. یکی از مهمترین دلایلی که منجر به باز نشدن درب لباسشویی الجی می شود؛ گرفتگی فیلتر لباسشویی یا مشکل در تخلیه آن است. یکی از دیگر دلایلی که ممکن است باعث این مشکل شود این است که واشر ماشین لباسشویی ال جی خراب شده باشد. 

همانطور که اشاره کردیم باز نشدن درب لباسشویی الجی به دلیل خرابی و پوسیدگی لاستیک دور درب اتفاق می افتد. غالبا استفاده از آب داغ و به کار بردن مواد ضدعفونی کننده می تواند باعث خرابی لاستیک شده و در نهایت قفل شدن درب می شود. 

علت خراب شدن برد لباسشویی ال جی

علت خراب شدن برد لباسشویی ال جی

برد ماشین لباسشویی الجی قطعه مهمی است که اگر خراب شود یا نیم سوز شود؛ ارسال اطلاعات و دستورات در لباسشویی به مشکل برمی خورد. برد ماشین لباسشویی الجی اغلب با نام ماژول کنترل نیز شناخته می شود. 

این یکی از مهمترین قطعاتی است که عملکرد صحیح لباسشویی را تضمین می کند و خرابی آن به دلیل های مختلفی رخ می دهد. یکی از عمده ترین دلایلی که می تواند به سوختن یا نیم سوز شدن برد ماشین لباسشویی الجی منجر شود، نوسانات برقی است. 

همچنین استفاده بیش از حد لباسشویی الجی نیز ممکن است باعث سوختن برد شود. به همین دلیل توصیه می شود که در بازه های زمانی فاصله دار لباسشویی را روشن کنید. استفاده زیاد و ممتد از ماشین لباسشویی خرابی ریز قطعات مانند آی سی ها وو خازن های روی برد را به همراه دارد که هرکدام وظیفه انتقال و اجرای دستوری را بر عهده دارند.

یک دلیل رایج دیگر که معمولا باعث می شود با خرابی گوناگون از جمله سوختن برد مواجه شویم؛ وجود رطوبت در قسمت های داخلی لباسشویی الجی است. وجود نم و رطوبت باعث می شود که قطعات کارآیی اصلی و معمول خود را از دست بدهند و در طول زمان دستگاه را از کار بیاندازند. 

در صورتی که برد ماشین لباسشویی ال جی شما مشکل دارد و خراب شده است برای تعمیرات برد لباسشویی ال جی  خود را به متخصصین تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج ما بسپارید.

تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی

تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی

میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی الجی یکی از قطعاتی است که اگر خراب شود، ماشین لباسشویی روشن نمی شود. اگر دقت کرده باشید، زمانی که لباسشویی را روشن می کنید و برنامه شستشو را تنظیم می کنید و استارت را میزنید؛ یک صدای تق از لباسشویی شنیده می شود و بعد از آن عملیات شستشو شروع میشود. 

این صدا ناشی از قفل شدن درب توسط میکروسوئیچ لباسشویی می باشد. اگر میکروسوئیچ به درستی عمل کند یک علامت قفل نیز در صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. 

با خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی الجی دستور شروع به کار لباسشویی به برد ارسال نمی شود. و ماشین لباسشویی روشن نمی شود. در صورتی که احساس می کنید، میکروسوئیچ لباسشویی الجی شما خراب شده است با متخصصین نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج تماس بگیرید.  

سوالات کاربران
آدرس نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج کجاست؟

این نکته را در نظر بگیرید که نیاز نیست برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود به تعمیرگاه ال جی مراجعه کنید. تکنسین های ما به محل شما مراجعه کرده و خدمات تعمیرات در محل را ارئه می دهند. 

آیا می توانیم درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی خود را در این صفحه ثبت کنیم؟

بله کارشناسان مرکز تماس تعمیرگاه لباسشویی ال جی در کرج به صورت 24 ساهعته و در 7 روز هفته آماده دریافت درخواست های شما می باشند. 

چه مدت طول میکشد تا تعمیرکار لباسشویی به محل ما اعزام شود؟

از زمان تماس شما با تعمیرگاه ماشین لباسشویی ال جی تا تماس تکنسین برای انجام هماهنگی های لازم با شما زمان تقریبی 20 دقیقه الی 1 ساعت است. پس از تماس تکنسین با شما و انجام هماهنگی، در زمان درخواستی شما تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد. 

آیا خدمات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کرج گارانتی دارد؟

بله،‌ تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج به صورت تضمینی و با ارائه گارانتی اصالت قطعات انجام می شود. 

سایر خدمات ما در نمایندگی تعمیرات ال جی کرج

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی با گوشی

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی با گوشی یکی از فناوری های جدیدی است که الجی روی لباسشویی های خود قرار داده است. این قابلیت جذاب از آن دست تکنولوزی هایی است زحمت عیب یابی لباسشویی را برای مصرف کنندگان کم کرده است. در لباسشویی های مدل جدید هوشمند الجی به راحتی با نصب یک برنامه می توانید ایرادات دستگاه را شناسایی کنید. 

به کمک قابلییت (SDS) Smart Diagnosis به LG Smart ThinQ به طور رایگان و بدون نیاز به تکنسین می توانید عیب یابی کنید. البته این قابلیت فقط در لباسشویی های سری SmartThinQ وجود دارد و بنامه آن را می توان روی گوشی های اندرویدی و آیفون نصب و استفاده کرد. 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی

ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی جایگاه ویژه ای بین مصرف کنندگان دارد. عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی نیز مانند سایر مدل ها است و تفاوت چندانی ندارد. اما به دلیل محبوبیت این لباسشویی ها توجه ویژه ای به آن می شود. 

این لباسشویی ها نیز مشکلاتی مانند روشن نشدن لباسشویی، جلو نرفتن تایمر لباسشویی ال جی، خاموش نشدن لباسشویی بعد از اتمام کار، نشتی آب از زیر لباسشویی، چرخش نامناسب درام لباسشویی، پاره شدن تسمه در لباسشویی های قدیمی، یاتاقان زدن لباسشویی، نمایش خطاها، پوسیدگی لاستیک دور درب لباسشویی، کوپلینگ موتور لباسشویی دارند. 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج خدمات مربوط به عیب یابی لباسشویی ال جی 7 کیلویی و عیب یابی لباسشویی ال جی 8 کیلویی را با اعزام بهترین سرویسکار لباسشویی در کرج ارائه می دهد. 

آیا ساکن رشت هستید؟ تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

5/5 - (8 امتیاز)

4 دیدگاه در “نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

 1. رها گفت:

  سلام خدمت تکنسین های ال جی تک سرویس
  من یک لباسشویی الجی دارم که به تازگی نصب کردم و استفاده می کنم. بعد از شستن لباس ها درب ماشین لباسشویی دیر باز می شود، یک صدای تق با سه دقیقه تا پنج دقیقه تاخیر شنیده میشود. باز شدن درب طول میکشد. آیا راهی داره که زودتر باز بشه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما رها عزیز
   خیر این روند طبیعی در لباسشویی های مدل جدید الجی هست و باید این زمان بگذره تا میکروسوئیچ لباسشویی غیرفعال شود. اگر در حین فعال بودن قفل درب ماشین لباسشویی ال جی اقدام به باز کردن درب کنید، میکروسوئیچ یا زبانه درب خراب می شود. این مورد توسط شرکت تولید کننده به منظور ایمنی بیشتر تعبیه شده است. در صورت نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در کرج با ما در ارتباط باشید.

 2. سعید گفت:

  سلام وقت بخیر
  من حدود چند وقته که یخچال ساید الجی اینستاویو خریداری کردیم و هنوز یخساز و ابریزش رو فعال نکردیم ولی صدای تق تق میده دلیلش چیه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود کاربر گرامی،
   ابتدا باید بررسی شود که صدای چق چق از کدام قسمت میباشد. اگر این صدا از پشت و داخل یخچال است به بررسی فن بپردازید و اگر این صدا از بیرون یخچال است به بررسی قسمت فاضلاب بپردازید تا گرفتگی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *