نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج به عنوان تعمیرگاه مرکزی ال جی تمامی خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر ظرفشویی ال جی را در منزل و محل مشتریان عزیز با اعزام تکنسین ماهر و با تجربه و با استفاده اط قطعات اورجینال کمپانی ال جی ارائه می دهد. تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج از جمله خدماتی است که نمایندگی ال جی کرج از همان ابتدای ورود ماشین های ظرفشویی الجی به بازار ایران اقدام به راه اندازی و آموزش تکنسین های مربوطه کرد و امروز پس از سال ها تجربه تعمیراتی به ارائه خدمات در سراسر استان البرز و شهر کرج مفتخریم. 

تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج نیازمند تجربه و از آن مهم تر تخصص در شناخت قطعات و ایرادات آنها است. همان طور که می دانید ال جی یکی از برندهای خیلی خوب در زمینه تولید لوازم برقی خانگی است و تا کنون موفق به تولید و عرضه میلیون ها یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و … شده است. برندهای معروفی همچون الجی همیشه به دنبال ارتقاء کیفیت و کارایی محصولات خود هستند و همین باعث میشود که تعمیر کردن محصولات آن نیز، نیازمند دانش فنی و تکنیکال روز باشد.

 تکنسین های ما علاوره بر دانش آکادمیک، تجربه تعمیر قطعات ظرفشویی های الجی را به صورت عملی و با ایرادات مختلف دارند. همین عامل سبب شده تا تیم ما در تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کرج موفق عمل نماید. ما تضمین می کنیم که دستگاه شما را در سریعترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کنیم بدون آنکه تاخیری در برنامه روزمره شما به وجود بیاید. برای درخواست تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج با ما تماس بگیرید. 

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

برای درخواست خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج با استفاده از بهترین تعمیرکار ال جی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. 

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی کرج را انتخاب کنیم؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج مزیت های بسیاری دارد که در ادامه آنها را ذکر می کنیم. 

 1. سرعت در ارائه خدمات: یکی از بزرگترین مزیت های نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج، ارائه خدمات فوری در محل است که به صرفه جویی در هزینه و زمان مشتری کمک شایانی میکند. 
 2. تکنسین های ماهر و باتجربه: یکی از مزایای تعمیرگاه رسمی ظرفشویی ال جی کرج این است که سال ها تجربه تعمیر ماشین ظرفشویی های ال جی را دارد و به بهترین شکل می تواند مشکلات این دستگاه ها را شناسایی و رفع کند. 
 3. قطعات اورجینال: نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در کرج تمامی قطهات مورد استفاده خود را به صورت اورجینال تهیه و در اختیار تکنسین های تعمیرات قرار می دهد. ما به کیفیت بالا در ارائه خدمات پایبندیم و اعتماد شما را بی پاسخ نمی گذاریم. 
 4. تعمیرات در محل: یکی از بزرگترین مزیت های متمایز کننده نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در کرج ارائه خدمات تعمیر در منزل است. دیگر نیازی نیست دستگاه خود را به مرکز تعمیرات ال جی حمل کنید؛ ما به محل شما می آییم و خدمات مورد نظر شما را در منزل خودتان ارائه می دهیم. 
 5. ضمانت خدمات و قطعات: نمایندگی ال جی کرج در ازای خدماتی که ارائه می دهد فاکتور رسمی و برگه ضمانت ارائه می دهد که اطمینان خاظر را برای مشتریان ارزشمند خود رقم بزند. با استفاده از ضمانت 6 ماهه می توانید در صورتخراب شدن یا با مشکل مواجه شدن قطعه تعمیری توسط تکنسین های ما از خدمات رایگان استفاده و مجدد قطعه مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. 
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

نحوه ارائه خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج به عنوان یک تعمیرگاه رسمی و مجاز ال جی در کرج فعالیت می کند. صفر تا صد خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ال جی تک سرویس در منزل و زیر نظر مشتری صورت می گیرد. برای دیافت خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در محل می توانید ابتدا با مرکز تماس ال جی ما تماس گرفته  و به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت نمایید. 

در مرحله بعدی درخواست شما به نزدیک ترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در منطقه شما ارسال می شود و تعمیرکار پس از برقراری تماس تلفنی با شما هماهنگی های لازم برای خدمت رسانی را انجام می دهد و در زمان مقرر از سوی شما در محل و منزل شما حاضر می شود. ابندا دستگاه توسط تکنسین با تجربه و ماهر عیب یابی میشود تا ایرادات دستگاه به طور دقیق شناسایی شوند. 

در مرحله پایانی اگر شما موافقت نمایید؛ تعمیرکار شروع به تعمیر دستگاه میکند. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد؛ تعمیرکار قطعه اصلی و فابریک را جایگزین کرده و فاکتور آن را ارائه می دهد. 

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی در کرج یکی از تخصص های برجسته تکنسین های ما است که به صورت تخصصی و با بالاترین دقت انجام می دهیم. از آنجایی که تعمیرکار ظرفشویی الجی متخصص در کرج کم است و ایرادات این دستگاه نیز برای بیشتر تعمیرکاران جدید و ناشناخته است؛ ما تنها مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج هستیم که عیب یابی را در سریع ترین زمان ممکن و در محل و منزل مشتری ارائه می دهیم. 

همچنین از ویژگی های نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی ال جی در کرج، ال جی تک سرویس بابت عیب یابی در محل فقط هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار را دریافت می کند و دستمزدی مبنی بر عیب یابی دستگاه دریافت نمی شود مگر در صورتی که تعمیرات دستگاه با موافقت مشتری انجام شود. 

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی نیز یکی از خدماتی است که در صورت نیاز می توانید از نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج درخواست نمایید. از آنجایی که سرویس ماشین ظرفشویی الجی به صورت دوره ای اهمیت بالایی دارد نباید آن را دست کم گرفت. در واقع میتوان گفت، سرویس ماشین ظرفشویی ال جی که به صورت دوره ای انجام می شود، کمک زیادی به افزایش طول عمر دستگاه کرده و در حفظ کیفیت قطعات این دستگاه نیز تاثیر بسزایی دارد. 

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی الجی در کرج کمک می کند تا ایرادات ریز و درشت دستگاه قبل از خرابی های کلی شناسایی و رفع شوند که هم از نظر هزینه ای به نفع صاحبان دستگاه های ظرفشویی است هم اینکه عملکرد دستگاه در طولانی مدت با مشکل مواجه نمی شود. برای درخواست سرویس ظرفشویی ال جی در کرج در منزل می توانید با شماره تماس های داخل صفحه ارتباط برقرار کرده و درخواست سرویس کار ماشین ظرفشویی ال جی نمایید. 

نحوه سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

برای سرویس ماشین ظرفشویی ال جی توصیه می شود که از یک سرویس کار ماشین ظرفشویی کمک بگیرید تا سرویسکار با تخصصی که دارد ایراداتی که در قطعات نیز وجود دارد را شناسایی و رفع کند. 

بهتر است که سرویس ظرفشویی الجی را به صورت دوره ای و منظم انجام داد تا کیفیت دستگاه حفظ شود و عملکرد قابل قبولی داشته باشد. نحوه سرویس ماشین ظرفشویی ال جی در کرج به این صورت که تمامی اجزا و قطعات ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیر کار ماشین ظرفشویی ال جی بررسی می شود و با انجام خدمات مورد نیاز از بروز خرابی های زیاد پیشگیری به عمل می آید. 

بهترین مدت زمان برای سرویس ماشین ظرفشویی ال جی هر 6 الی 12 ماه است. مواردی که در سرویس ظرفشویی الجی مورد بررسی قررار میگیرد شامل: نشتی های دستگاه، سرویس پمپ تخلیه و فیلتر دستگاه، سرویس سنسور آب و هیدروستات، جرم گیری ماشین ظرفشویی ال جی و سایر قطعات الکترونیکی مثل میکروسوئیچ و شیر برقی و غیره است. 

پاسخگوی شبانه روزی ال جی تک سرویس

در صورتی که نیاز به خدمات سرویس ماشین ظرفشویی ال جی در کرج دارید با مرکز تماس ال جی تک سرویس کرج تماس بگیرید. 

پاسخگوی شبانه روزی نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی کرج آماده ثبت درخواست های شما در کمتر از 2 دقیقه می باشد. 

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که بدون بررسی آنها نمی توان قیمت قطعی داد. اما لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ال جی کرج مطابق با تعرفه ای مصوب بوده و هزینه خرید قطعات اورجینال نیز مطابق با قیمت روز ارز در کشور محاسبه می شود. چرا که قطعات تماما خارجی و وارداتی می باشد. 

تکنسین تعمیرات ظرفشویی در کرج قبل از اقدام به تعمیر و پس از عیب یابی دستگاه هزینه تقریبی را به مشتریان اعلام می کند و در صورتی که مشتری موافقت خود را اعلام نمیاد تعمیرکار اقدام به تعمیر دستگاه موی می کند. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد با ما تماس بگیرید. 

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

اگر ساکن شهر کرج هستید، به منظور دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در‌ کرج‌ می توانید با ثبت در خواست خدمات توسط اپراتورهای نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین تکنسین را در محل مورد نظر شما اعزام کرده و برای عیب یابی و تا به رفع مشکل دستگاه بپردازند. 

اگر دستگاه شما با مشکلاتی از قبیل عدم شستشو مناسب ظروف پس از اتمام مراحل شستشو، استشمام بوی بد از ماشین ظرفشویی، روشن نشدن ماشین ظرفشویی، سر و صدای زیاد در حین پروسه شستشو و خشک نشدن ظروف پس از پایان کار از مشکلات متداولی هستند که ممکن است برا ظرفشویی ال جی شما پیش آید. شما می توانید با تماس کرفتن با اپراتور های ما و ثبت اطلاعات خود در کمترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما در همان روز بر طرف گردد. 

شرکت ما با داشتن مزیت های از قبیل تکنسین های فعال، مشاوره رایگان، متخصصین با تجربه، سرعت بالا در خدمات رسانی، دریافت هزینه پایان کار، خدمات دهی در محل، اولویت تعمیر به جای تعویض قطعات معیوب، دریافت هزینه منصفانه، استفاده از قطعات فابریک، گارانتی و اورجینال بودن قطعات تعویض شده، دریافت هزینه پایان کار و دار بودن سابقه درخشان در تعمیرات ماشین ظرفشویی توانسته است تا رضایت خاطر بسیاری از مصرف کنندگان را جلب کند.

 دلایلی که موجب می شوند تا ماشین ظرفشویی شما با تداخل در پروسه شستشو‌ خود مواجه شود عبارتند از: خرابی برد الکترونیکی، خرابی شیر برقی و خرابی هیدروستات و سرویس نشدن دوره ای ظرفشویی ال جی می تواند کار کرد مفید و عمر دستگاه شما را کاهش دهند. 

اگر از مرکز معتبر ما خدمات دریافت کرده اید، قطعا متوجه گسترده بودن دامنه ماشین ظرفشویی ال جی خواهید شد. شرکت تعمیراتی ماشین ظرفشویی ال جی در کرج همه مناطق کرج را تحت پوشش قرار داده است و خدمات جامعی به ساکنان شهر کرج دارد.

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی ال جی

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی ال جی

خرابی و از کار افتادن ظرفشویی می تواند نگران کننده باشد. کار نکردن ماشین ظرفشویی الجی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. کار نکردن ظررفشویی الجی به این صورت است که مثلا؛ دکمه ها را می زنید و دستگاه هیچگونه عملکردی ندارد. 

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی الجی می تواند از مشکل در اتصالات تا خرابی برد و موتور و غیره باشد که در ادامه رایج ترین آنها را نام برده ایم. 

 1. خراب شدن فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی الجی 
 2. از کار افتادن برد کنترل اصلی ماشین ظرفشویی ال جی 
 3. خرابی پنل کنترل ظرفشویی 
 4. خراب شدن صفحه لمسی دستگاه
 5. خراب شدن میکروسوئیچ ظرفشویی الجی 
 6. خرابی تایمر ظرفشویی ال جی 
تعمیر خرابی های ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

اقدامات لازم در صورت خراب شدن ماشین ظرفشویی الجی

ماشین ظرفشویی مانند سایر لوازم خانگی بعد از مدتی استفاده به دلیل استهلاک یا عوامل دیگر ممکن است نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد. ولی آیا می توان تعمیرگاه معتبر یافت که تخصص تعمیر این وسیله را داشته باشد؟ هزینه حمل و نقل و کارگر برای بردن به تعمیرگاه و نصب دوباره آن بعد از بازگشت به خانه چقدر می شود؟ 

در صورت نیاز به تعویض قطعات از کجا می توان قطعه اصل و اورجینال پیدا کرد؟ چه مدت طول می کشد تا دستگاه در تعمیرگاه بماند؟ احتمال آسیب های فیزیکی در حین حمل و نقل وجود دارد!

نگران نباشید تلفن رو بردارید و با تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی ال جی در استان البرز تماس بگیرید تا از بهترین خدمات برای تعمیر ماشین ظرفشویی LG خود برخوردار شوید. کارشناسان فنی کارآزموده ی تعمیرگاه ال جی تک سرویس کرج در کمترین زمان ممکن برای تعمیر ظرفشویی شما در منزل تان حاضر می شوند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تک سرویس کرج با ارسال کارشناس در اسرع وقت به محل شما، هزینه های حمل و نقل و کارگر را به صفر می رساند. همچنین متخصصان ما سعی می کنند حتی الامکان قطعه ای که خراب شده است را تعمیر کنند تا نیازی به تعویض و خرید قطعه نداشته باشد و این یکی دیگر از راه هایی است که هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج شما را کاهش می دهد.

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

تعمیر برد ظرفشویی ال جی در کرج

یکی از خرابی های رایج انواع ماشین های ظرفشویی ها در هر برندی خراب شدن برد است. در اصل باید بگوییم که تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی یکی از راه هایی است که ایرادات دستگاه رفع میشود و ایرادات دستگاه شناسایی می شود. از جمله دلایلی که منجر به خرابی ظرفشویی می شود؛ خرابی خازن ها و فیوزهای برد است. همچنین نشتی آب درون دستگاه  و آب خوردگی نیز دیگر دلیلی است که می توان گفت باعث خراب شدن برد ظرفشویی می شود. 

خاموش شدن یکباره دستگاه، روشن نشدن آن، هنگ کردن و درست کار نکردن دستگاه و نمایش ارور نیز نشانه هایی است که به شما می گوید برد دستگاه مشکل پیدا کرده است و باید به از یک تعمیرکار متخصص کمک  بگیرید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج بهترین گزینه برای رفع این مشکل است. 

درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی در کرج

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی

 تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی یکی دیگر از خدمات مهم دیگری است که در مرکز نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج ارائه می شود. پمپ تخلیه ظرفشویی یک قطعه ای بسیار مهم و کاربردی است که مسئول کنترل آب و تخلیه آن است.

 ناگفته نماند که پمپ تخلیه ظرفشویی قابلیت تعمیر ندارد و در صورت خرابی باید تعویض شود. برای تعویض پمپ ظرفشویی ال جی می توانید از خدمات مرکز ما استفاده کنید.

تعمیر و تعویض سبد ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر و تعویض سبد ماشین ظرفشویی ال جی

درون ماشین های ظرفشویی یک سبد جهت قرار دادن ظروف تعبیه شده است که به انجام صحیح فرایند شستشو توسط ماشین ظرفشویی کمک می کند. سبد نیز یکی از قطعاتی است که به مرور زمان و استفاده زیاد ممکن است دچار آسیب و خرابی شود و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کند. 

زمانی که سبد ماشین ظرفشویی الجی دچار مشکل شود، دستگاه به درست کار نمی کنند. اگر خرابی سبد زیاد باشد که دستگاه به کل کار نمی کند و باید سبد شود. 

سبد در ماشین ظرفشویی الجی یک قطعه با ترکیب 80 در صد فلز و 20 درصد پلاستیک است. اغلب خرابی سبد به دلیل این است که بیشتر در معرض آب داغ و بخار قرار دارد. به همین دلیل هم ممکن است زنگ بزند یا مشکلاتی از این قبیل برای آن به وجود آید. 

اگر میزان خرابی سبد کم باشد با خدمات تعمیر سبد ماشین ظرفشویی ال جی می توان آن را برطرف کرد.  اما اگر میزان آسیب سبد بالا باشد بهترین اقدام تعویض سبد ماشین ظرفشویی الجی است که توسط تعمیرکار انجام می شود. 

اگر خودتان توانایی انجام اینکار را دارید، حتما توجه کنید که سبد مختص خود دستگاهتان را خریداری و نصب کنید. برای خارج کردن سبد نیز می توانید از دفترچه راهنمای آن کمک بگیرید. در صورتی که انجام اینکار برای شما مشکل است با متخصصین ما در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در کرج تماس بگیرید. 

تعمیر و تعویض سبد ماشین ظرفشویی ال جی

تعویض مخزن نمک ماشین ظرفشویی ال جی

احتمالا می دانید که نمک ظرفشویی برای رفع کدری و جلا دادن ظروف می باشد. برای استفاده جلادهنده در ماشین ظرفشویی های الجی یک مخزن تعبیه شده است که بعد از مدتی استفاده و فرسودگی ممکن است دچار خرابی و آسیب شود. 

نکته ای که در مورد خرابی مخزن نمک ماشین ظرفشویی ال جی وجود دارد این است که در صورت خراب شدن آن، امکان تعمیر این مخزن وجود ندارد و نیاز به عوض کردن دارد. تعویض مخزن نمک ماشین ظرفشویی الجی امری تخصصی است و باید توسط تعمیر کار ماشین ظرفشویی انجام شود. یرای دریافت خدمات مورد نیاز خود با متخصصان ما در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در کرج تماس بگیرید. 

درخواست تعمیرکار ظرفشویی ال جی در کرج و حومه

سایر خدمات ما در نمایندگی تعمیرات ال جی کرج

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *