نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران

خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در تهران به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با یک تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران برای همه مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب، در منزل و محل مشتریان فراهم است. گولر گازی ها همراه همیشگی های تابستان ها در سال های اخیر است. با استفاده از کولر گازی هوای خنک و مطبوع را در تابستان می توان تجربه کرد. خدمات سرویس کولر گازی ال جی در ابتدای فصل گرما برای راه اندازی کولر امری ضروری است. خرابی کولرگازی در تابستان می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. تشخیص زودهنگام مشکلات و خرابی های دستگاه قبل از اینکه فاجعه ای به بار آید می تواند این دوست جذاب را چند سال دیگر در کنارمان نگه دارد. بهتر است برای تشخیص به هنگام و تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران از نمایندگی های معتبر و مجاز خدمات بگیرید. 

شماره تلفن تعمیرکار کولر گازی

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران، به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته در خدمت شماست تا از خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی به آسانی یک تماس بهره مند شوید. 

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر کولر گازی است که با بیش از 35 سال سابقه فعالیت در این زمینه خدمات با کیفیت ارائه می دهد. نمایندگی تعمیرات ال جی تک سرویس تکنسین هایی که در اختیار دارد؛ دوره دیده و متخصص در زمینه تعمیر کولر هستند. 

تعمیرکاران مجموعه به صورت سالیانه نسبت به آپدیت دانش تعمیراتی خود، زیر نظر اساتید برتر این حوزه اقدام می کنند تا برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی های جدید نیز مهارت فنی داشته باشند. همچنین برای تعمیر کولر گازی ال جی در مرکز ال جی تک سرویس از قطعات 100% فابریک و اصل استفاده می شود و در ازای خدمات نیز ضمانت نامه 24 ماهه ارائه می شود.

نمایندگی کولر گازی ال جی تهران جلب رضایت مشتریان را در صدر دستورالعمل های خود قرار داده است و انوا مدل های مختلف کولر گازی های ال جی را تعمیر و سرویس می کند. شما می توانید همه روزه با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات خود را ثبت کنید. 

نمایندگی تعمیر گولر گازی ال جی در تهران و مناطق اطراف آن

هزینه تعمیر کولرگازی ال جی

هزینه تعمیرات کولر گازی در تهران به موارد گوناگونی بستگی دارد. نکته ای که بابت هزینه خدمات در ال جی تک سرویس باید بدانید این است که تمامی قیمت های نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی تهران مطابق با قیمت های اعلامی اتحادیه بوده و منصفانه است. دلایلی که هزینه تعمیر کولر گازی را در مجموعه ما مقرون به صرف کرده است به شرح ذیل است.

 • حل مشکلات دستگاه ها با تعمیر به جای تعویض قطعات
 • استفاده از قطعات اورجینال کولر گازی های ال جی 
 • تکنسین های متخصص
 • خدمات تعمیر کولر گازی در محل 
 • ارائه فاکتور  و ضمانت نامه 
 • پشتیبانی بدون تعطیلی 

یکی از اساسی ترین دغدغه های مشتریان نمایندگی کولر گازی ال جی تهران  قیمت خدمات است. در صورتی که در ارتباط با هزینه ها سوال دارید یا می خواهید هزینه تخمینی سرویس کولر گازی ال جی خود را بدانید؛ با مرکز تماس ال جی ال جی تک سرویس تماس گرفته و درخواست تعمیرات ثبت کنید. پس از تماس تکنسین با شما با توصیف مشکل دستگاه خود، هزینه تخمینی را دریافت کنید. 

نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران

نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران بهترین گزینه برای شما!

نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران، شعب فعال زیادی در مناطق تهران و شهرستان های اطراف دارد که دائما زیر نظر نمایندگی مرکزی ال جی تهران خدمات دهی می کنند. در صورتی که به خدمات کولر گازی ال جی نیاز دارید با یکی از شماره تلفن های ما در بالا تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران با استفاده از تکنسین های مجاز و خبره تعمیر کولر گازی های شما را با بالاترین استانداردهای روز انجام می دهد. 

ما خدمات خود را بر پایه دانش و تجربه ای که در طی سال ها فعالیت گسترده، کسب کرده ایم و با استفاده از جدیدترین ابزارهای عیب یابی و تعمیر ارائه می کنیم. اگر نیاز به سرویس کولر گازی الجی خود قبل از راه اندازی آن دارید می توانید روی ما حساب کنید. ما تابستانی خنک و مطبوع را خدماتمان به شما هدیه می دهیم. 

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی شبانه روزی

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی تک سرویس خدمات شبانه روزی ارائه می دهد. تکنسین های ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات شبانه روزی به شما عزیزان می باشد. در کمتر از 2 دقیق می توانید با تماس با یکی از شماره تلفن های نمایندگی کولر گازی ال جی درخواست خود را ثبت کنید. تعمیرکار کولر گازی ما در مدت زمانی کمتر از 2 ساعت به محل شما مراجعه کرده و کولر شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می کنند. 

همچنین در ازای خدمات خود 24 ماهه ارائه می دهیم تا خیال مشتریان از بابت خدماتی که می کنیم راحت باشد. همشهریان عزیز در هر منطقه از تهران می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست تعمیر ثبت کنند یا اگر برای استعلام هزینه تعمیرات می خواهید اقدام کنید با شماره های ما در ارتباط باشید. 

رایج ترین ایرادات کولر گازی های الجی

رایج ترین ایرادات کولر گازی های الجی

نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران بر حسب تجربه و شکایت هایی که مشتریان مجموعه داشته اند، می داند که چه مشکلاتی برای کولرگازی ها بیشتر پیش می آید. احتمال اینکه این مشکلات را شما نیز تجربه کنید زیاد است. در ادامه این بخش برخی از رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی را آورده ایم.  

علت روشن نشدن کولر گازی

دلایل زیادی برای روشن نشدن کولر گازی ال جی وجود دارد. مشکل روشن نشدن کولر گازی در یک روز گرم تابستانی می تواند کلافه کننده باشد. در چنین شرایطی طبیعتا دنبال علت روشن نشدن کولر گازی ال جی خود هستید. مشکلات زیادی می تواند این این مشکل باشد. 

از خرابی اتصالات برقی تا گرفتگی فیلترها در چنین شرایطی باید بررسی شود. شاید بتوان بیش از ده دلیل برای کارنکردن کولر گازی های الجی نام برد. بهترین کار این است که از یک تکنسین متخصص تعمیر کولر گازی ال جی  برای عیب یابی و تشخیص دقیق این مشکل کمک بگیرید. چراکه تشخیص نادرست، مشکل را حل نخواهد کرد و ممکن است مجبور شوید مدت زمان زیادی را بدون کولر گازی و در گرما سپری کنید. 

مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران شرکت ما متخصصانی دارد که به ایرادات کولرها واقف هستند و در زمانی کمتر از 2 ساعت می توانند مشکل دستگاهتان را تشخیص داده و رفع نمایند. برای عیب یابی کولر ال جی خود با ماا تماس بگیرید. 

تعمیرات مشکل نشتی آب کولر گازی ال جی

تعمیرات مشکل نشتی آب کولر گازی ال جی

یکی از مشکلاتی که ممکن در استفاده از کولر گازی های ال جی آن را تجربه کنید؛ نشتی آب یا چکه کردن آب از کولر گازی است. برخی مواقع در حالت عادی هم، ممکن است چند قطره آب از کولر گازی چکه کند که طبیعی است. اما اگر نشتی آب کولر بیش از اندازه و مداوم باشد یک مشکل است. 

علت چکه کردن آب نیز در کولر گازی ال جی ممکن است به چند دلیل رخ دهد که باید بررسی و عیب یابی شود. می دانید که بروز یک مشکل در دستگاه های الکترونیکی ممکنن است به دلایل زیادی رخ دهد و به همین دلیل هم نیاز است که برای رفع آن یک متخصص اقددام کند. 

علت نشتی آب کولر گازی ال جی ممکن است به دلیل کثیفی بیش از حد فیلترهای کولر گازی شما باشد یا کمبود گاز کولر نیز می تواند علتی بر چکه کردن آب از کولر گازی باشد. نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران این مشکل را نیز به راحتی آب خوردن برای شما برطرف می کند. 

علت یکسره کار کردن کولر گازی ال جی

شاید یکسره کار کردن کولر گازی کمی مسخره به مظر برسد. اما گاهی پیش می آید که کولر گازی یگسره کار می کند و خاموش نمی شود. غالبا یکسره کار کردن یخچال ها را شنیده ایم اما در مورد کولر گازی ها نیز این مشکل گاهی وجود دارد. خاموش نشدن دستگاه نشان دهنده وجود مشکلی در کولر گازی است و نیاز است که توسط یک مرکز تعمیر کولر گازی ال جی بررسی شود. 

آلودگی زیاد فیلترهای کولر گازی در این مورد نیز می تواند علت مشکل باشد؛ چراکه اجازه ورود هوا به داخل دستگاه را نمی دهد. از طرف دیگر باید ترموستات، کویل های کندانسور، ترمیستور نیز بررسی شود تا مشکلی نداشته باشند. همچنین برای عیب یابی کولر گازی ال جی در این مورد باید گاز کولر گازی نیز چک شود. زیرا کاهش گاز نیز می تواند منجر به یکسره کار کردن کولر گازی شود و نیاز تعمیرات را در این دستگاه بالا ببرد. 

عیب یابی دلیل خنک نکردن کولر گازی الجی

چرا بعد از مدتی سرمای کولر گازی کم می شود؟ مشکل خنک نکردن کولر گازی بیشترین تماس را در نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران دارد. یکی از معضلات متداولی است که مصرف کنندگان کولرهای ال جی با آن مواجه می شوند. یک پایه ثابت برای احتمال به وجود آمدن مشکل در کولر گازی ها است که کثیف شدن فیلترهای هوا است. 

همچنین کثیف شدن کویل های کندانسور نیز در این مورد باید بررسی شود. اگر کولر گازی ال جی شما به انداره کافی خنک نمی کند؛ ممکن استت به دلیل کثیفی سیم پیچ های کندانسور باشد. این قطعه در کولرهای گازی مانند رادیاتور عمل می کند و گرمایی که از هوا جدا شده است پخش می کند. اگر به هر دلیل سیم پیچ های کندانسور کثیف شده باشد این عمل هم به درستی انجام نمی شود. در نتیجه عملکرد کولر گازی مختل شده و قادر نخواهد بود هوای خنک تولید کند. 

تعمیر خرابی کمپرسور کولر گازی الجی

کمپرسور مثل قلب است. اگر کولر گازی دمای اتاق را به خوبی خنک می کند به دلیل کار کردن صحیح کمپرسور است. یکی از دلایلی که باعث کم شدن سرمای کولر گازی ال جی می شود خرابی کمپرسور است. کمپرسور یک قطعه است که گاز مبرد را به مایع خنک کننده تبدیل می کند. 

گاز مبرد از طریق سیم پیچ های اواپراتور و کندانسور به گردش  در می آید. در صورتی که کمپرسور کولر گازی ال جی خراب شود به طور کلی چرخه خنک کنندگی کولر مختل می شود. نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. 

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه در “نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران

 1. کوشیار ضیایی شیراز گفت:

  سلام
  خوب شماره تلفن سرویسکار چنده؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب ضیایی.لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ال جی تک سرویس تماس حاصل فرمایید تا سرویس کار به محل یا منزل شما اعزام گردد.موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *