ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت کره ای است که برای سهولت و سرعت بیشتر شست و شوی لباس ها، امکانات و عملکردهای مختلفی را ارائه می دهد. با این حال، مانند هر دستگاه دیگری، آنها ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که بر عملکرد آنها تأثیر می گذارد و خطاهای نمایش در صفحه نمایش خود را نشان می دهد. این خطاها معمولا با حروف لاتین مخفف می شوند و نشان دهنده مسائل مختلفی هستند که باید شناسایی و حل شوند. در این مقاله به بررسی برخی از خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی ال جی و راه حل های آن می پردازیم.

رفع خطاهایی که روی نمایشگر ماشین لباسشویی نمایش داده می شود معمولا با انجام چندین مرحله ی ساده حل خواهد شد. با توجه به اینکه در ماشین لباسشویی از جلو باز شود یا بالا راه حل ها مختلف خواهد بود . در اینجا به بررسی ارور های ماشین لباسشویی ال جی و اینکه چرا لباسشویی ارور میده می پردازیم که در آن از جلو باز می شود.

وقتی لباسشویی ارور میده چیکار کنیم؟

علت ارور دادن ماشین لباسشویی ال جی به موارد مختلفی بستگی دارد. وقتی ماشین لباسشویی ال جی ارور میده چه باید بکنیم؟ ماشین لباسشویی در زمانی که به طور مداوم استفاده پر تکرار از آن داشته باشید و مراقب نادرست از آن بکنید دچار ارو‌ر می‌ شود. هنگام بروز این ارورها روند کار کرد لباسشویی دچار اختلال می شود. صفحه نمایشگر بر روی ماشین لباسشویی قابلیت نمایش مشکل را به شما مصرف کنندگان ماشین لباسشویی می دهد. در چنین شرایطی می توانید با خیالت آسوده از تکنسین های ما کمک بخواهید. 

این علامت ها و ارور لباسشویی ال جی بنا به مدل دستگاه و برند ماشین لباسشویی با یکدیگر متفاوت می باشند. زمانی که لباسشویی بوق می زند و روی صفحه نمایشگر دستگاه شما علامت و یا عددی که شامل حروف می شود، ظاهر می شود نشانگر وجود مشکل در ماشین لباسشویی شما است. این اختلال نشان گر وجود مشکل در قطعات ماشین لباسشویی می باشد. معمولا زمان بروز این ایردات و ارورها می توانند از دفترچه راهنمای دستگاه خود کمک بگیرید.

در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی می توانید از علت به وجود آمدن ارور ها و راه حل های آنان اطلاع داشته باشید همچنین شما می توانید ارور را تشخیص بدهید. وقتی لباسشویی ال جی ارور میده چیکار کنیم؟ در اکثر مواقع اگر مشکل ارور دستگاه شما به این آسانی قابل حل نبود می توانید از یک تکنسین و متخصص در این زمینه کمک بخواهید. مرکز تعمیر لباسشویی ال جی ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شماست تا مشکلات دستگاه خود را به طور موثری رفع نمایید. 

تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

ارور CE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به این معناست که جریان بیش از حدی به مدار الکتریکی موتور وارد شده است . دلیلش این است که یک اتصال کوتاه به مدار شل شده.

برای رفع این مشکل: ماشین لباسشویی را 10 ثانیه از برق بکشید. دوباره به برق بزنید و یک چرخه شست و شو را انتخاب کنید.

اگر کد خطای CE هنوز از بین نرفته است، شیر آب را ببندید و دستگاه  را از برق بکشید. ممکن است آن قطعه نیاز به تعمیر داشته باشد.

شاید برایتان مفید باشد:

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج 

ارور CD در ماشین لباسشویی ال جی

CD یک کد خطا نیست، بلکه به این معناست که چرخه ی خشک شدن به اتمام رسیده است، در واقع به معنای “خنک کردن” است.

بعد از این که دور خشک کن اجرا شد، خنک کردن به صورت اتوماتیک تنظیم شده.

وقتی شست و شو تمام شد (لباس ها در دور خشک کن قرار گرفتند) و لباس ها همان موقع از ماشین لباسشویی خارج نشدند، ممکن است لباس ها چین و چروک بخورند. این خنک کردن به این خاطر است که تا 4 ساعت بعد لباس ها چروک نشوند.

هنگامی که لباس ها را از ماشین بیرون بیاورید، این پیغام بر طرف می شود، یا اینکه دکمه ی START/PAUSE را فشار بدهید.

ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی

CL کد خطا نیست، بلکه بیان کننده ی این است که قفل کودک فعال است.

برای اینکه قفل کودک را فعال یا غیر فعال کنیم، دکمه ی قفل کودک را برای 3 ثانیه نگه دارید.

ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی

ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی به این معناست که دستگاه نمی تواند درش را قفل کند. این ممکن است به این خاطر اتفاق بیافتد که:

در به طور کامل بسته نشده

درب منحرف شده

چفت در معیوب است.

برای حل ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی

دکمه ی روشن خاموش دستگاه را فشار بدهید ، تا خاموشش کنید. ماشین را از برق بکشید.

حالا که ماشین خاموش است، دکمه ی START/PAUSE را برای 5 ثانیه نگه دارید.

دوباره ماشین را به برق بزنید. دوباره دستگاه را روشن کنید. در را به آرامی ببندید.

هر نوع دور شست و شویی را انتخاب کنید و دکمه ی START/PAUSEرا بزنید

برای اینکه دیگر خطای DE رخ ندهد:

ماشین را انقدر پر نکنید که درش به زور بسته بشود، ممکن است چفت در اینجوری خراب بشود. وقتی در ماشین باز است کودک به آن آویزان نشود و آن را به شمت پایین نکشد. این باعث می شود در از جای خودش منحرف بشود. لباس ها را کاملا داخل سطل شست و شو قرار بدهید اینجوری آستینها بین در و شیشه گیر نمی کنند.

ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی

خطای FE به این معناست که ماشین لباسشویی خیلی پر شده. این معمولا به خاطر معیوب بودن شیر آب است.

برای رفع  مشکل FE در ماشین لباسشویی

جفت شیر آب ها را ببندید. به منظور تخلیه آب داخل دستگاه، ماشین را  دوباره روشن کنید، و روی دور SPIN  بگذاریدو دکمه ی START/PAUSE را بزنید.

به محض اینکه ماشین  لباسشویی  آب را تخلیه کرد، دوباره چرخه ی شست و شورا  بزنید. اگر همچنان کد خطای FE ادامه پیدا کرد  با تعمیرگاه مجاز ال جی تک سرویس تماس حاصل نمایید.

ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی

ارور ie به این معناست که ماشین لباسشویی قادر نیست آب داخل خودش پر کند. این بدین خاطر است که شیر فلکه آب بسته است.

شلنگ ورودی آب پیچ خورده است یا فیلتر ورودی مسدود است.

سوپاپ ورودی آب گرم و سرد مسدود است.

PE خطای سنسور سطح آب

PE خطای سنسور سطح آب

این ارور به این معنی است که سنسور سطح آب در ماشین لباسشویی مشکل دارد. دلایل احتمالی این خطا عبارتند از:

سنسور سطح آب معیوب

سیم کشی یا برد معیوب

برای رفع این خطا باید سنسور سطح آب را از نظر آسیب یا نقص بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. همچنین باید سیم کشی و برد را برای هر گونه آسیب یا نقص بررسی کنید.

شاید برایتان مفید باشد:

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج 

ارور de ماشین لباسشویی ال جی

ارور و هشدار de در ماشین لباسشویی ال جی مربوط به ایردات درب دستگاه می باشد. اکثریت این مشکلات می تواند با تعمیر رفع شوند؛ اما اگر با تعمیر ایراد این قطعه بر طرف نشد، می توانید با تعویض قطعه معیوب دستگاه خود را به کارکرد اولیه باز گردانید. اکثر مواقع این هشدا در هنگام شروع کار دستگاه نمایش داده در برخی مواقع میز در حین شستشو این هشدار نمایش داده می شود.

 امروز بیشتر ماشین لباسشویی های ال جی دارای صفحه نمایشگر می باشند؛ که این نمایشگر زمانی که دستگاه دچار مشکل شود با نمایش هشدار و ارور به شما اطلاع می دهد. دلایل متعددی که باعث ظاهر شدن این هشدار می شوند: نیمه باز ماندن درب لباسشویی، قرار دادن لباس های آلوده بیش تر از حد مجاز، خرابی زبانه درب، ایراد در برد دستگاه، خرابی میکروسوئیچ‌، ایراد در ‌پنل LCD، قطعی اتصالات و شکستگی لولای درب ماشین لباسشویی ال جی همه از مواردی هستند که موجب نمایش ارور de‌ بر روی صفحه نمایشگر دستگاه می شوند. 

در مرحله اول برای آنکه ارور de را بر طرف کنید اول از همه باید علت نمایش این ارور را بدانید. کد و هشدار de کدی است که اکثر مواقع به کار کرد نامناسب مصرف کننده ماشین لباسشویی ال جی باز می گردد و خیلی کم به خرابی قطعات باز خواهد گشت.

ارور d3 ماشین لباسشویی ال جی

ارور d3 ماشین لباسشویی ال جی

هنگامی که درب ماشین لباسشویی ال جی شما بسته نشده باشد، کد خطا و ارور d3 بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما پدیدار خواهد شد. از دلایلی که ممکن است، ارور d3 لباسشویی ال جی شما ضاحر شود عبارتند از: بسته نشدن درب، خرابی زبانه درب دستگاه، ایراد در میکروسوئیچ، خرابی لولای درب، بسته شدن خطوط آب، خرابی سنسور مخزن، مسدودی دریچه آب و خطای سیستمی از دلایل رایج ارور d3 می باشد. هنگامی متوجه این ارور در دستگاه خود شدید باید درب دستگاه خود را باز کرده و مجدد ببندید.

 اگر بعد از انجام این کار هنوز هم ارور را مشاهده کردید باید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار و تکنسین ماهر تماس بگیرید. بهتر است خود را برای تعمیر و یا تعویض یکی از قطعات معیوب داخلی و با خارجی ماشین لباسشویی ال جی خود باشید. برای رفع این ارور در مرحله اول باید علت به وجود آمدن این ایراد را بیابید و سپس به عیب یابی و بر طرف کردن مشکل دستگاه خود اقدام کنید. 

برای جلو گیری از پدیدار شدن این مشکل باید در هنگام نصب دستگاه خود از مکان قرار گیری ماشین لباسشویی ال جی در جای مناسب اطمینان حاصل کنید. به صورت دوره ای منبع تغذیه برق و ولتاژ صحیح برق دستگاه را چک کنید. از قرار دادن هر گونه اشیاء مضر در ماشین لباسشویی ال جی خود جلوگیری کنید. تمیز کردن ماشین لباسشویی به صورت مرتب و سرویس دهی منظم ماشین لباسشویی ال جی، بررسی لولای آب ومتناسب بودن دمای آب با جنس و نوع لباس همه از مواردی هستند که در پیشگیری نمایش ارور d3 کمک شایانی به شما خواهد کرد.

دیگران نیز خوانده اند:

”  علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی  “

ارور end ماشین لباسشویی ال جی

ارور end در همه ماشین لباسشویی های ال جی به مرور زمان پدیدار می شود. ارور end را زمانی در دستگاه خود مشاهده می کنید که ماشین لباسشویی دچار نشتی آب، ایراد در خروجی و ورودی آب دستگاه، عدم تامین آب، وصل نبودن و یا پارگی و پوسیدگی لوله آب ورودی، خرابی برد، مشکل در سنسور ها، قطعی سیم های رابط بین قسمت های مختلف دستگاه، ورود رطوبت به داخل دستگاه و نقص نرم افزاری همه از جمله دلایلی هستند که باعث پدیدار شدن ارور end می شوند.

برای جلوگیری‌ از ارور end می توانید از محافظ برق استفاده کنید و یا اینکه نگهداری اصولی و مناسب از دستگاه طبق توصیه های سازنده عمل کنید؛ باعث می شود که از نمایش ارور end جلوگیری کنید. ارور end اگر بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی شما ظاهر شود؛ می توانید دستگاه خود را خاموش و روشن کنید و مجددا سیر شستشو لباس های آلوده بپردازید. 

در شرایط عادی این پیغام با خاموش و روشن کردن دستگاه از بین می رود. اما اگر باز هم این پیغام را مشاهده کردید نشان دهنده مشکل و ایراد فنی در ماشین لباسشویی ال جی شما است.

ارور e5 ماشین لباسشویی ال جی

ارور e5‌ زمانی بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی خود مشاهده می کنید؛ که آب داخل دیگ لباسشویی تخلیه نشده باشد. اکثر مواقع ممکن است، پس از اتمام روند شستشو لباس های آلوده درب ماشین لباسشویی ال جی را باز کرده و بعد متوجه این عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی خود شده باشید.

 دلایلی چون: گرفتگی شیلنگ تخلیه آب دستگاه، خرابی قطعات اصلی برد، ارتفاع نامناسب شیلنگ تخلیه، معیوب بودن قطعات پمپ تخلیه، فرسودگی شیلنگ تخلیه، استفاده بیش از حد مواد شوینده، ایراد در تایمر، آلودگی بیش از حد پمپ تخلیه، استفاده از مواد شوینده نامرغوب و غیراورجینال، تا خوردگی شیلنگ تخلیه و آلودگی فیلتر ماشین لباسشویی از جمله دلایلی هستند که موجب عدم تخلیه آب دستگاه می شوند. برای جلوگیری از این ایرادات می‌ توانید نکات زیر را رعایت کنید.
۱-استفاده از شلنگ تخلیه اورجینال و ارتفاع مناسب
۲-استفاده از مواد شوینده مرغوب
۳-تراز بودن پایه های ماشین لباسشویی
۴-متناسب بودن تایمر با نوع و جنس لباس
۵-جلوگیری از استفاده نا مناسب از دستگاه
۶-چک کردن مرتب برد و پمپ تخلیه
برخی از دلایلی که موجب نمایش ارور e5 می شوند جزئی بوده و خود نیز می توانید اقدام به رفع آن کنید. اما اگر علت ظاهر شدن این ارور و هشدار مربوط به ایراد در قطعات اصلی باشد، باید برای رفع خطا از یک مرکز خدمات تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی ال جی کمک بخواهید.

علامت cd در ماشین لباسشویی ال جی

علامت cd در ماشین لباسشویی ال جی

کد خطا و یا ارور cd در ماشین لباسشویی‌ ال جی نشان دهنده خنک کردن دستگاه پس از روند خشک کن آن است. به همین خاطر بعد از اتمام و روند، خنک کردن دستگاه را بر روی صفحه نمایشگر ماشیت لباسشویی ال جی خود مشاهده می کنید. مدت زمان باقی ماندن این ارور یا کد خطا بر روی صفحه نمایشگر به مدت ۴ ساعت می باشد؛ و در ۴ ساعت تمام باقی خواهد ماند. 

ارور و علامت cd در ماشین لباسشویی ال جی یک ایراد و مشکل به حساب نمی آید و یک کار کرد طبیعی در ماشین لباسشویی ال جی به حساب می آید. پس از برنامه خشک کن در همه ماشین لباسشویی های ال جی این عملکرد به صورت اتومات اجرا خواهد شد. زیرا زمانی که روند و سیر خشک کن تمام می شود، دستگاه داغ است و اگر لباس ها در آن باشد، لباس ها دچار آسیب خواهد شد به همین دلیل دستگاه به صورت خودکار وارد مرحله خنک سازی می شود.

این پروسه از چروک و آسیب رسانی به لباس های موجود در دیگ ماشین لباسشویی ال جی جلوگیری خواهد کرد. اگر تمایلی به این کار کرد خودکار دستگاه نداشته باشید؛ می توانید با کلید کردن دکمه START/ PAUSE را فشار دهید و با کلیک کردن این دکمه عملکرد خنک سازی ماشین لباسشویی ال جی شما متوقف خواهد شد و می توانید لباس های خود را از داخل دستگاه خود را خارج کنید.

ارور e cl در لباسشویی ال جی

ارور e cl در لباسشویی ال جی

ecl در ماشین لباسشویی ال جی در واقع همان ارور t cl در لباسشویی ال جی است که کاربران اغلب در مورد آن اشتباه می‌کنند. اما به هر حال ارور e cl در لباسشویی ال جی به این معنی است که لباسشویی شما نیاز به رسوب زدایی دارد. این کد خطا معمولا زمانی به نمایش در می‌آید که لوله های ماشین لباسشویی از میزان جرم بالایی مسدود شده است و نیاز است که سریعا جرم زدایی شود.

نحوه رفع ارور tcl در لباسشویی ال جی

 • اگر ماشین لباسشویی روشن است آن را خاموش کنید.
 • در صورتی که درون دیگ لباس وجود دارد آنها را خارج کنید.
 • جرنمگیر مخصوص لباسشویی را درون دیگ ریخته و درب لباسشویی را ببندید.
 • دستگاه را روشن کنید و دکمه‌های Hold Rinse+ و Delay End را به مدت 3 ثانیه فشار دهید. در لباسشویی های جدید از دکمه Tub Clean کمک بگیرید.
 • علامت علامت EcL نمایش داده خواهد شد.
 • دکمه شروع را بزنید تا 60 دقیقه فرآیند شتشوی بدون لباس انجام شود.
 • بعد از اتمام برنامه شستشو درب دستگاه را باز بگذارید و اجازه دهید لباسشویی خشک شود.

دیگران نیز خوانده اند:

”  شستشوی دیگ ماشین لباسشویی ال جی  “

ارور چشمک زدن ماشین لباسشویی ال جی

هنگامی که ماشین لباسشویی ال جی شما با مشکل رو به رو شود؛ دستگاه شما از طریق چشمک زدن چراغ های خود متناسب با کدهای خطا، مشکل را به شما نشان خواهد داد. چراغ های چشمک زن می توانند به مدل های متنوع یافت شوند، که این مورد به اینکه دستگاه شما نمایشگر LED یا LCD دارد، تاثیر مستقیمی دارد. رفع کردن ایردات پیش آمده برای ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید به شرکت ما بسپارید، به همین خاطر در این مطلب به دلیل به وجود آمدن این ایراد در ماشین لباسشویی ال جی نمایان می شود. 

با وجود آنکه ماشین لباسشویی های امروزه از قطعات پیتشرفته و با کیفیت بالایی ساخته می شوند ولی باز با مشکل رو به رو می شوند؛ با این قطعات یک اتفاق طبیعی می باشد. به همین خاطر زمانی که این قطعات با مشکل رو به رو می شوند ماشین لباسشویی شما با نمایش چشمک زدن این را به شما اصلاع می دهند.

3.6/5 - (16 امتیاز)
برچسب ها :

287 دیدگاه در “ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

 1. مریم گفت:

  سلام اگر کدSEبده چی؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم مریم.احتمالا مشکل از سنسورهای تنظیم دمای آب باشد،تخلیه آب رو هم چک کنید.موفق باشید

   1. m گفت:

    تک سرویس le و se مال تاخو نیست مگه؟

    1. ناشناس گفت:

     خرابی تاخوچی ماشین لباسشویی کار نمکن

  2. محمد گفت:

   ..اس ای مخفف سنسور ارور هست و مربوط به تاخو یا.همان سنسور موتور است

  3. آریا گفت:

   سلام ماشین لباسشویی ما چند سال داخل کارتن بوده حالا که زدم به برق بعد از چند ثانیه موتور قفل کرد پارور LE. داد درصورتیکه ماشین

   1. علی گفت:

    باسلام
    ماشین لباسشویی ما بعد 10 یا کمتر دقیقه کارکردن ارور کد LE آن ظاهر می شود
    خواهشمند است جهت رفع مشکل ما را راهنمایی فرمائید
    باتشکر

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود بر شما.وجود خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی نشانه قفل شدن موتور به دلیل حجم سنگین لباس می باشد

    2. احسان گفت:

     سلام برد دستگاه مشکل دارد

  4. جلالی گفت:

   سلام صدای کلید های ماشین لباسشویی ما قطع شده باوجود این که دستگاه کاملا درست کار میکنه ولی هیچ صدایی از دستگاه در نمیاد مشکل چیه؟سپاس

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    درود. احتمالا کلید های ترکیبی قطع صدا رو فعال کردین

    1. سیدی گفت:

     سلام ، چطور کلید صدا رو غیر فعال کنیم ؟؟

     1. آیلار گفت:

      سلام تنظیمات زنگ ماشین لباسشویی ال جی راچطوری تنظیم کنیم لمسی است دفترچه اش گم شده

    2. #### گفت:

     سلام چطور ماشین رو از حالت سایلنت خارج کنیم ؟؟

     1. ال جی تک سرویس گفت:

      درود.به دفترچه راهنمای لباسشویی مراجعه نمایید

   2. آیلار گفت:

    ماشین لباسشویی منم همینطور است خوب کار می‌کنه ۱۰/۵کیلویی ال جی ولمسی هم است دفترچه اش گم شده راهنمایی کنید متشکرم

    1. Amir گفت:

     سلام ماشین لباس شویی دوو دارم چن ماهی کار نمیکنه وهنوز ان راتعمیر نکردم امروز متوجه شدم دران قفل شده وباز نمیشه چکار کنم حداقل درش باز شه ؟

   3. احمد گفت:

    کلید temp و steam رو سه ثانیه نگه دار حل میشه

   4. Amir گفت:

    سلام ماشین لباس شویی دوو دارم چن ماهی کار نمیکنه وهنوز ان راتعمیر نکردم امروز متوجه شدم دران قفل شده وباز نمیشه چکار کنم حداقل درش باز شه ؟

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     سلام همراه گرامی،
     احتمالا میکروسوئیچ لباسشویی دچار مشکل شده است.
     برای این که از خراب بودن یا نبودن میکروسوئیچ اطمینان حاصل کنید، کافی است در قسمت محرک میکروسوئیچ یک پیچ گوشتی قرار دهید. اگر در این لحظه به طور خودکار قفل درب بسته شد؛ ولی عمل شست و شو انجام نشد باید این قطعه ایمنی را تعمیر یا تعویض کنید.

  5. مهران گفت:

   تاخو

  6. حسینی تهران گفت:

   لباسشویی LGعلامت 5Eمیزند

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    درود. تابحال با چنین اروری در لباسشویی ال جی روبرو نشدیم

 2. غم خوار گفت:

  سلام خسته نباشین
  ماشین لباسشویی من حین شستشو روی دقیقه ۱۰ چند دقیقه مونده بود و تغییر نمیکرد
  خاموشش کردم درب قفل شده و باز نمیشه
  چیکارش کنم که باز بشه؟؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب غمخوار.برای مشکل ماشین لباسشویی شما باید تکنسین به محل اعزام گردد.در صورت تمایل از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ال جی تک سرویس تماس حاصل فرمایید.موفق باشید

  2. علیرضا گفت:

   مشکل از تاخوی دستگاهتون است باید تعویض بشه .دربشم با یه خط کش فلزی میتونید باز کنید .

 3. Amir گفت:

  سلام الارمً تمام شدن و بوق روشن شدن لباسشوییم از کار افتاده مدل لباسشویی LG

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب امیر.لباسشویی شما باید توسط تکنسین بازدید شود.در صورت تمایل با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید.موفق باشید

 4. محمدپور گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویی من رو بعضی تایمها خیلی وایمیسته
  مثلا ده دقیقه یا بیشتر روزمان 20وایمیسته
  وبرنامه نیم ساعته برام بیشتر از یک ساعت طول میکشه
  لطفا راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب محمدپور.احتمالا پمپ تخلیه لباسشویی شما مشکل داره.موفق باشید

  2. رضا اسماعیلی گفت:

   لطفا راهنماییم بفرمایید
   ده دقیقه مانده کد خطا se می دهد

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    درود جناب اسماعیلی.دستگاه باید بازدید شود.در صورت زندگی در تهران یا کرج با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار تخصصی به محل یا منزل شما اعزام گردد.موفق باشید

  3. فخار گفت:

   سلام
   احتمالا فشار آب کم است ،سعی کنید در زمانهای مصرف کم مانند آخر شب یا صبح زود از لباسشویی استفاده کنید که فشار آب بیشتر باشد

   1. سیفی گفت:

    لباسشویی من شروع به کارمیکنه وبعدازحدودا۲۰دقیقه یه متن مبنی برتخلیه نشدن میادروی صفحه ودرب ازحالت قفل خارج میشه

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     سلام و درود احتمالا پمپ تخلیه سوخته و یا فیلتر مسدود شده که بهتره عیب یابی بشه. در صورت نیاز با تعمیرکاران متخصص ما تماس بگیرید.

  4. وحید گفت:

   اشکال میتونه از عدم تعادل در دیگ باشه چون لباسها رو با حوله و لباسهای پشمی انداختید و چون سیکل کاری زوری اه ک تا تعادل دیگ اوکی نشه روی دور بالا تر خشک کن نمیره

 5. یونس گفت:

  سلام وقت بخیر
  لباسشویی ما در حین آبگیری خودبخود تخلیه میشه و مدام در حال آبگیریه چرا؟ ممنون از راهنمایی!

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب یونس.خرطومی خروجی آب روی زمین افتاده باید 60 سانت از زمین فاصله داشته باشه.موفق باشید

 6. ناشناس گفت:

  موتور سوخته

 7. نرگس پورامیری گفت:

  سلام
  علت کار نکردن زنگ ماشین لباس شویی هنگام تمام شدن کارچی میتونی باشه؟
  ماشین لباس شویی ۱۲ کیلویی مدل wm 412ss

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم پورامیری.ممکن کلید ترکیبی قطع صدا فعال باشد یا اینکه برد ایراد داشته باشد.در صورت تمایل به تعمیرات با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید.موفق باشید

 8. سحر گفت:

  کد خطاufیعنی چی کمککککک

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم سحر.تا به حال با چنین کد خطایی روبرو نشدیم.موفق باشید

 9. ناشناس گفت:

  سلام. لباسشویی من چند روزه تامش هیچ حرکتی نمیکنه. یعنی زمانش متوقف میشه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.احتمالا برد ایراد داره.موفق باشید

 10. ناشناس گفت:

  سلام.محل نصب سنسور آب و سنسور موتور در لباسشویی مدل wd-1098 در کجا قرار دارد؟ با تشکر

 11. مرتضی گفت:

  سلام . من نمیدونم چطور لباس شویی را قفل کودک کنم . لطفا راهنماییم کنید

 12. رسول گفت:

  سلام لباس شوی مدل ال جی ٨کیلوی F1222TD2کلا بردش علامت ارور میزنه وهیچ عکس العملی نداره میشه راهنمای کنی یا اگرتکنسین باید ببینه شماره نمایندگی معتبر که قطعه اصلی داره رو بفرستی

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب رسول..در صورت زندگی در تهران یا کرج با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار تخصصی به محل یا منزل شما اعزام گردد.موفق باشید

 13. رسول گفت:

  سلام ممنون میشه بگید خطایLE به چه معناست چون تمامی عملکرد هارو انجام میده ولی وسط کار این پیغام رو میده احساس میکنم دیگ چرخان نورمال نمیچرخه حالت درگره

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب رسول.وجود خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی نشانه قفل شدن موتور به دلیل حجم سنگین لباس می باشد.موفق باشید

   1. ناشناس گفت:

    سلام خسته نباشیدحالابایددرصورت قفل موتوربایدچکارکنیم

 14. توسلی گفت:

  سلام ضمن تشکر از راهنمایی درست با توجه به ایراد توضیح داده شده de ضمن رفع ایراد وتشکر مجدد در حال حاضر تایمر دستگاه با تغییر زمان نمایش در ضمن شستشو بوق بیپ زده و تایم دایما در حال عوض شدن هست ولی دستگاه به موقع و کامل شستشو را انجام میده لطفا جهت رفع این ایراد در صورت امکان توضیح فرمایید مجددا سپاسگزارم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   لطفا سوال جدید خود رو بصورت جداگانه از اول بپرسید تا تکنسین بتواند آنرا پاسخ دهد

   1. حسینی گفت:

    ماشین لباسشویی ما در حال شستشو صدای ارور میده بعد چراغ هاش خاموش،و روشن میشه دلیلش چیه

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود. چه اروری میده. اگر چیزی نمیزنه دستگاه باید بررسی شود

 15. سیدحسنن ابطحی گفت:

  سلام
  ماشین ظرفشئوئی ما ارورE1میدهد براساس دفترچه و اینترنت تمامی کارهای که گفته شده را انجام دادم ازجمله بررسی شیلنگ ،نشتی ندالشتن درب ،چیدمان درست ظروف و هرآنچه سرچ کردم ،ولی متاسفانه هنوز ارور گفته شده هست لطفا راهنماایی کنید چکار کنم که ایراد رفع شود.
  ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب ابطحی.در این مورد کاری از دست شما بر نمیاد و باید توسط تکنسین بررسی شود.در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکار تخصصی ماشین ظرفشویی به محل یا منزل شما اعزام گردد.موفق باشید

 16. هانیه گفت:

  سلام وقت بخیر
  علت ارور UEچیست؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم هانیه،این خطا احتمالا برای حجم لباس ها می باشد.موفق باشید

 17. مهدی محمدی گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویی در حین انجام کارکلیه چراغها چشمک میزنند مثل اینکه برق قطع و وصل شود ولی لباسشویی کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب محمدی.دستگاه باید بازدید شود.موفق باشید

 18. ناشناس گفت:

  سلام لباسشویی رو برنامه Quikwashتا تایم ۱۵دیقه کارمیکنه اب رو هم تخلیه میکنه ولی خشک کن انجام نمیده ممنون میشم راهنمایی بکنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.اگه بدون تسمه هستش تاخو خرابه اگه با تسمه هستش بردش خرابه در هر صورت باید توسط تکنسین بررسی بشه چون احتمالات دیگه هم هست.در صورت تمایل به تعمیرات با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

  2. علیرضا گفت:

   اگه تسمه هم داشته باشه احتمال تاخو هست چون دستگاههای تسمه ای تاخوی گرد میخوره ک دقیقا زیر موتوره

 19. توسلی گفت:

  سلام هنگام شستشو نمایش دهنده زمان دایما در حال تغییر و بوق زدن هست ولی دستگاه در زمان تعیین شده و سر موقع شستشو را کامل انجام داده و پایان مییابد لطفا راهنمایی فرمایید مجددا سپاسگزارم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب توسلی.احتمالا صفحه دیجیتال لباسشویی ایراد داره.باید تعمیرکار دستگاه رو بررسی کند.در صورت تمایل با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

   1. توسلی گفت:

    ممنون از بذل توجه تان

 20. فرهادی گفت:

  با سلام.دو سال از لباسشویی استفاده نکردیم. امروز صرفا جهت تست آن هم بدون لباس روشنش کردیم. و روی ۳۰ دقیقه گذاشتیم.وقتی آب واردش و به ۲۸ دقیقه رسید خطای LE داد و دیگه کار نکرد.
  علت چیست؟
  با تشکر فراوان

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب فرهادی.موتور دایرکت ایراد دارد

 21. مهراد گفت:

  ماشین لباسشویی در حین شستشو خاموش شده دیگه هم روشن نمیشه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب مهرداد.دستگاه باید بررسی شود

 22. مهدی مشایخی گفت:

  با سلام لباسشویی من ال جی هست صدای اون خیلی زیاد شده و به زور مرحله قبل از خشک کن رو انجام میده ولی وقتی به مرحله خشک کردن میرسه ارور LE میده حتی اگر خالی باشه
  میشه راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب مشایخی.موتور دایرکت خرابه و نیاز به سرویس کار داره.در صورت تمایل با تعمیرگاه ما تماس بگیرید تا تعمیرکار به محل اعزام گردد

 23. ناشناس گفت:

  سلام لباسشویی ما درحالی که چند روز بود کارنکرده بود چندتا دستمال انداختم بهش زدم بشوره leآورد،علتش چیه؟میگین حجم زیاد باشه میاره ولی دو سه تا دستمال که حجم نداره

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.باید دستگاه بررسی شود

 24. فرهادی گفت:

  منظورتان از موتور دایرکت دقیقا چیست و هزینه تعمیر آن چقدر میشود؟
  سپاس

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود مجدد.این مسئله کاملا تخصصی هستش و قابل توضیح نمی باشد.دستگاه باید بازدید و بررسی شود.در صورت تمایل به تعمیرات و اعزام تعمیرکار با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

  2. ناشناس گفت:

   سلام بنده تعمیر کار هستم .یه قطعه به اسم تاخو هست روی سیم پیچ دایرکت سوار میشه خرابه قیمت قطعه حدود 30 تا 35 تومنه

 25. مسعود گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویی ما بعضی موقعها بعد از اتمام کارش لباسها به شدت بوی لجن میدن و یکی دو روز باید تو آفتاب باشند تا بوشون رفع بشه و یه مشکل دیگه اینکه ما روی برنامه handwash که میذاریم به جای سک ساعت و نه دقیقه تقریبا دو ساعت و نیم طول میکشه کارش تموم بشه . اون یک دقیقه آخر حداقل 15 دقیقه طول میکشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب مسعود.برای بوی بد دستگاه از جرم گیر و سرکه استفاده کنید و برای مشکل بعدی نیاز به تعمیرکار دارید.در صورت تمایل با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

 26. ادريس گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویى الجی شستشو کامل انجام میشه ولى تو مرحله خشکن کار نمیکنه علت چیست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب ادریس.ممکنه پمپ ایراد داشته باشه یا ممکنه برد خراب باشه.در کل بهتره که دستگاه توسط تعمیرکار بررسی بشه

 27. معراج گفت:

  باسلام.عرض ادب خدمت عوامل محترم شرکت تک سرویس.
  بنده سرویسکارهستم درخراسان شهرستان شاندیز.بردلباسشویی ال جی عوض کردم،الان دستگاه ارورLEمیده.باریست رفع میشه یاموتورایرادداره؟ دایرکت درایو
  سپاس ازشما

  1. کرم گفت:

   سلام، عرض احترام
   ماشین لباس شویی تنها از یک مسیر پودر را مصرف می کند. لطفاً چه کنم
   یی

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    درود.دستگاه باید بررسی شود

 28. نقی پور گفت:

  دستگاه روی قفل کودک رفته باز نمیشه باید چیکار کرد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.دو تا دکمه ترکیبی واسه قفل کودک هست باید هر دو رو هم زمان پنج ثانیه نگه دارین

 29. حسین کرمی گفت:

  با سلام واحترام
  ماشین ظرفشویی lg قفل کودک فعال شده، ولی هر کاری میکنم، غیرفعال نمی شود. در واقع ماشین دیگر قابل استفاده نمی باشد.
  چه کنم؟؟؟
  باتشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب کرمی.دو تا دکمه ترکیبی روباید همزمان به مدت هفت ثانیه فشار بدین(علامت قفل کودک با فلش کشیده شده) مشکل حل میشه

 30. سجاد گفت:

  با سلام به تازگی ماشین ظرفشویی 8کیلویی (مدل درب جدید) خریداری کردم . هنگام انجام مرحله خشک کردن روی دور بالا صدایی مانند صدای ضربه های تند(یه چیزی شبیه ویبره)میزنه و قطع میشه در حد دوثانیه و باز صدا برمیگرده و این با یه ریتم تکرار میشه تا توقف خشک کن . آیا این صدا عادی است یا خشک کن کاملا باید بی صدا باشد؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب سجاد.باید دستگاه بازدید بشه

   1. سجاد گفت:

    با سلام . با بازدیدی که خودم انجام دادم متوجه شدم به دلیل هل دادن زیاد لوله تخلیه فاضلاب به داخل محفظه لباسشویی باعث میشد ک روی دور خشک کن لوله لرزش دیگ رو به بدنه منتقل کنه و به بدنه ضربه بزنه . با بیرون کشیدن مقدار اضافی لوله از محفظه لباسشویی مشکل مرتفع شد .

 31. سحر گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین لباسشوییمون ارور de 2 میده.تمام مراحلی که نوشته شده در اینجا انجام دادم چه کنیم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم سحر.دستگاه باید بازدید و بررسی شود.در صورت تمایل تماس بگیرید

 32. مجتبی گفت:

  سلام،ماشین لباسشویی ال جی ٨ کیلو رو خشک کن لرزش داره لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب مجتبی.ممکنه تراز نباشه یا اینکه کمک ها خراب باشه و یا دیگ لباسشویی مشکل داشته باشه

 33. Sahar گفت:

  سلام
  ماشین لباسشوییم ال جی تازه گرفتمش ولی جدیدا ارور
  E 11
  موقع اب کشی اینو چشمک زن نشون میده
  چرا؟؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم سحر.ممکنه پمپ خراب باشه اب رو درست تخلیه نکنه

 34. ناهيد گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ال جی من به تازگی وقتی از برق کشیده شده وخاموش هست با بازشدن پمپ آب ساختمان آب وارد مخزن ماشین میشه و خودبه خود کلی آب وارد آن میشه
  علت چی هست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم ناهید.شیربرقی دستگاه خراب است

 35. علی گفت:

  آب داخل لباسشکیی نمیاد LG

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.ورودی آب چک شود

 36. مجید گفت:

  سلام خسته نباشید
  ارور UE چیست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.تعادل نداشتن لباسشویی.همچنین میزان لباس ها میتونه از دلایلش باشه

 37. کمال تاجیک گفت:

  سلام …ارور AE در ماشین لباسشویی چیست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب تاجیک این ارور برای نشتی آب سوییچ کف می باشد

 38. نادیا گفت:

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی در مرحله آب کشی خاموش شد ودیگه روشن نشده اصلا انگار برق نمیرسونه علتش چیه ؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم نادیا.برق ورودی رو چک کنید اگه مشکلی نداشته باشه برد ایراد دارد

 39. Atena گفت:

  سلام
  لباش شویی همش ارور میده
  AEنوشته میشه کمک کنید چیکار کنم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم آتنا.این ارور برای نشتی آب سوییچ کف می باشد

 40. امیر گفت:

  سلام
  مشکل به محض روش شدن کد E اف برعکس رو نشون می ده

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.ممکن است هیدرواستات یا شیر برقی مشکل داشته باشد

 41. احمدی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم علت ارورPFروی نمایشگرچیه؟؟؟
  واینکه گاهی اوقات لباسشویی خود به خود خاموش میشه علتش چیه؟؟؟
  ممنون از راهنماییتون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب احمدی.این خطا نشاگر این می باشد که یا تغذیه برد اصلی قطع شده است یا اینکه برد سوخته و باید تعویض گردد

 42. ارین گفت:

  سلام
  یه ماشین لباسشوییLG داریم که بعد از روشن کردنش بعد از یک دور چرخیدن.دیگه نمی چرخه و هشدار IE میده .ایراد از فیلتر آب یا موتور سوخته؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.توضیحات لازم توی متن داده شده.در صورت نیاز به بررسی تخصصی با تعمیرگاه تماس حاصل نمایید تا در صورت نیاز تعمیرکار اعزام گردد

 43. سهراب گفت:

  باسلام ایا استارت زدن ماشین لباسشویی قبل ازاینک اب شود چندباراستارمیزند ایا این کارعادی است

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.سوالتون نامعلوم هستش،یعنی چی ماشین لباسشویی آب شود؟منظورتون اینه که آب واردش بشه؟

 44. ناشناس گفت:

  سلام ماشین لباسشوی من ال جی پلاکش و که زدم به برق سه تا هشت انگلیسی.رو صفحه اش نشون داده میشه و هیچ کدوم از دکمه هاش. کار نمیکنن

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.ممکنه برق ورودی ایراد داشته باشه یا برد مشکل داشته باشه

 45. حاتمی گفت:

  سلام کد ue بخاطر چه مشکلی ایجاد میشود

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.این خطا بخاطر متعادل نبودن لباسها درون لباسشویی می باشد.یا لباسها رو خوب قرار ندادین توی لباسشویی یا حجم لباسها زیاد هستش

 46. حسین باقری گفت:

  سلام لباسشویی ارور pf می دهد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب باقری.این خطا مربوط به عدم راه اندازی برد اصلی لباسشویی می باشد.که احتمالا به دلیل مشکل در تغذیه مین برد یا همون برد اصلی و یا حتی سوختن آن می باشد

 47. محمد گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  لباسشویی من 8 کیلو هست و وقتی روی 60دقیقه شستشو میزارم بعضی وقتا تو 18 دقیقه اخر ارور میده و آلارمی غیر از الارم پایانی میزنه و متوقف میشه شستشو…و صدای پمپ تخلیه شنیده میشه.اگه ممکنه راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب محمد.احتمالا پمپ ایراد داشته باشه باید دستگاه بازدید بشه

 48. مسعود گفت:

  سلام و خسته نباشید.لباسشویی دوو دارم مدتیه به محض روشن شدن قفل میشه .شستشو را کامل انجام میده و خشک می‌کنه ولی رو زمان یک دقیقه میمونه و خاموش نمیشه و باید از برق بکشیم بیرون تا قفلش باز بشه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب مسعود.میکروسویچ در خراب است ممکنه برد هم آسیب دیده باشه

 49. دریا گفت:

  سلام ببخشیداول میخواستم ازمحصولات بی نظیرال جی تشکرکنم وچندسوال داشتم ۱.علامت کلیدکه روش یک خط هست نشانه چیه ۲.قسمت شستشووبدون چروک کدام هست ۳.حداقل شستشوی لباسهاچقدربایدطول بکشد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم دریا.متاسفانه این سوالات مربوط به بخش تعمیرات نمی باشد و بهتره که به دفترچه راهنما یا نمایندگی مربوطه که محصول را از آنجا خریداری نمودید مراجعه نمایید

 50. سلام خطای pfمربوط به چه مشکلی هست؟ گفت:

  سلام کد خطای pfمربوط به چه خطایی میباشد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود این خطا مربوط به برد الکترونیکی باشد.برد اصلی راه اندازی نمی شود و تغذیه نمی شود یا ممکن کلا سوخته باشد

 51. مهسا گفت:

  سلام,ماشین لباسشویی در حالت شروع به کار پس از دودقیقه ارور میدهد ,موقع آب گیری هم صدای متفاوت با قبلا میکند,مشکل چیست؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم مهسا.ممکنه کمک ها خراب شده باشه یا پایه ها تراز نباشه یا اینکه شفت و بلبرینگ دیگ خراب شده باشه

 52. ناشناس گفت:

  سلام
  خطای le به چه معناست
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.وجود ارور LE در لباسشویی ال جی به این معنی می باشد که موتور به خاطر حجم سنگین لباس قفل شده است

   1. علی گفت:

    سلام علی هستم دستگاه من d3 ارور داده کمکم کنین ممنونم

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود.اگر به کامنت ها مراجعه میکردید پاسختون رو پیدا میکردید.ارور مربوط به درب لباسشویی هستش ممکنه میکرو سویچ در خراب باشه

 53. درخشنده گفت:

  سلام. خسته نباشید. ماشین لباسشوئی من وقتی که دکمه استارت را میزنم یه مقدار کار میکنه و آبگیری انجام میده و پر میشه بعد یهویی تایم میره رو 45 دقیقه و بعد کار نمیکنه.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.باید دستگاه بازدید شود

 54. جعفر گفت:

  سلام لباسشوی پاکشوما e33 ارور میده مشکلش چیه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.این خطا مربوط به خرابی سنسور سطح آب می باشد

 55. ناشناس گفت:

  ماشین لباسشویی من داخل کارتنش بوده حالا که نصب کردیم برای بار اول بدون لباس گذاشتم تا شستشو کند بعد از آبگیری موتور نمیچرخد وبعد از چند دقیقه ارورLE داد
  درصورتیکه داخلش خالی بود

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود دستگاه باید بررسی شود،با توجه به اینکه فرمودید خالی می باشد و این ارور رو می دهد

 56. حسن گفت:

  با سلام ماشین لباسشویی ال جی دارم موقع روشن کن و شروع بکار آبگیری نمیکنه و بعد از چند ثانیه پیغام d3 میده مشکل از چیست ؟
  ممنون از شما

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.ارور مربوط به درب لباسشویی هستش ممکنه میکرو سویچ در خراب باشه

 57. درویش گفت:

  سلام خطای 0E نماد چیست؟
  بعد از ابکشی این ارور را می ده و کار نمی کنه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود خطای OE نشان دهنده عدم توانایی ماشین لباسشویی ال جی در تخلیه آب می باشد

   1. فراهانی گفت:

    سلام ارور E5 چیست ممنون

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود.دستگاه باید بررسی شود

   2. محمدحسین گفت:

    سلام …راهکار برطرف کردنش چیه؟

 58. رضا کریمی گفت:

  سلام
  کلیدهای ترکیبی قطع صدا چیست ؟لطفا توضیح دهید با کدام کلیدها میتوان صدا را برگرداند؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.لطفا به دفترجه راهنما مراجعه نمایید

 59. مرتضی گفت:

  لباسشویی ال جی تازه خریدم فقط روشن کنم ارور e4نشان میدد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.این خطا برای نشتی آب می باشد

 60. منصور گفت:

  با سلام میخواستم بگم ماشین لباسشویی در حین کار پسرم دکمه های مختلف چرخانده بعد خاموش شد. علت چیست لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.دستگاه باید بررسی شود

 61. امیر گفت:

  سلام من لباس شوییم قفل کودکش فعال شده دوتا دکمه هم بیشتر نداره الانم سه ثانیه نگه داشتم برداشته نشده ارور cl میده

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.دستگاه باید بازدید بشه

 62. ماريا گفت:

  سلام
  ارور UE به چه معناست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.اگر نگاهی به سوالات دیگر کاربران میکردید جوابتون رو پیدا میکردید.این خطا احتمالا برای حجم لباس ها می باشد

 63. منتظری گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلو که مدت 1 ساله از اون استفاده می کنم. در حین مرحله خشک کردن لباس در 7 دقیقه و بعضی اوقات 5 دقیقه میمونه و انقد تند می چرخه که بوی خاصی از اون بلند میشه و تا خاموش نکنم از کار نمی ایسته. توی مرحله کف زنی و شسبشو مشکلی نداره.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.دور خشکن رو پایین بیارید

 64. علی گفت:

  سلام صدای کلید واهنگ پایان قطع شده است لطفا راهنمائی کنید با تشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.دستگاه باید بررسی شود

 65. مقصودی گفت:

  سلام خسته نباشیدلباسشویی من ال جی ۸ کیلوی هست لباسهارومیشوره ولی بیست دقیقه مونده تموم بشه یه حروفی میاد روش آبکش میکنه خشک نمیکنه گیرمیکنه روتایم از۱۲ پایین نمیاد ممنون میشم جواب بدید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.گه اب رو تخلیه نمیکنه پمپ ایراد داره
   ولی اگه تخلیه میکنه ولی خشک نمیکنه موتور یا برد ایراد داره

 66. مثنوی خسروشاهی گفت:

  سلام خیلی ببخشید ریست کردن لباس شوی چطور هست؟
  نوع شستشوی لباس و تایم قاطی شده است.
  رفع این موضع چه هست. با تشکر خسروشاهی
  مدل لباس شوی
  DIRECT DRIVE 7Kg
  F1ob8qdt2

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.ریست نداره.همچنین این دستگاه نیازی به ریست نداره

 67. حسینمردی گفت:

  چرا لباسشویی سر تایم هفت مانده و کارش تمام نمیشود

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.اگه آب تخلیه شده برد ایراد داره

 68. میلاد گفت:

  با سلام . سوالی که داشتم این هستش که وقتی ماشین رو روی یک ساعت و بیست و چهار دقیقه تنظیم میکنیم چه مقدار از تایم برای شستشو و چه مقدار برای خشک کردن است. ممنون از راهنمایی شما

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.این سوال مربوط به خدمات ما نمی باشد.لطفا به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه نمایید

 69. سیدعلی گفت:

  سلام وخسته نباشی ماشین لباسشویی ارورpfمی دهد می خواستم بدانم کجای مدارشو تعمیر کنم لطفا

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما. این خطا مربوط به برد اصلی یا مین برد می باشد که می تواند به دلیل عدم تغذیه یا سوختگی آن باشید

   1. سیدعلی گفت:

    می دانم می خواستم بدانم که کدام قطعه خرابه که تعویض کنم ممنون

 70. مهدیه گفت:

  سلام ماشین لباسشویی من تا ۱۵دقیقه که میاد می ایسته بعدش دیگه اصلا هم کار نمیکنه و ارورمیده عیبش چیه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.چه اروری میده؟

 71. رفیعی گفت:

  سلام… صدای هشدار ماشین قطع شده علتش چیه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید بررسی شود

 72. میکاعیل گفت:

  سلام من ی لباسشویی دارم موقعی که خاموشه صدای تک تک میده،مشکل از چیه؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.دستگاه باید بازدید و بررسی شود

 73. ساناز گفت:

  سلام چراغ ال ایی ماشین روشن میشه با خالی کردن حجم و خاموش کردنش باز ترور میده

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید بازدید شود

 74. صباغیان گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ما پس از شستشو روی آبکشی وخشک کن وامیسته ویژه صدایی ازش درمیاد خاموش نمیشه فقط می ایستد علتش چیه ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.احتمالا پمپ ایراد داره

 75. ناشناس گفت:

  باسلام وتشکر از شما مشکل ماشین لباسشوییم dEبود با راهنمایی شما هل شد.سپاس فراوان بابت کمکتون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.خواهش میکنم.خداروشکر.موفق باشید

 76. محمد جليلي گفت:

  سلام خسته نباشید لباسشویی در حین شستشو متوقف میشه ارور OE یا0E داره لطفا راهنماییم کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.مطلب و کامنت های کاربران رو مطالعه فرمایید پاسخ سوالتون رو پیدا می کنید

 77. مقداد گفت:

  با سلام
  لباسشویی ال‌جی مدل f1489td25 بعد از دو دقیقه آبگیری فورا آب رو تخلیه میکنه و ارور IE می‌دهد مشکل چیه؟!
  با تشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.مطلب و کامنت های کاربران رو مطالعه فرمایید پاسخ سوالتون رو پیدا می کنید

  2. رضا گفت:

   سلام لباسشویی منم همین مشکلو داره .حل شد مال شما؟

 78. محم گفت:

  با سلام .ماشین لباسشویی lgدر حین کار کردن خاموش و روشن می کندبعد از چند ثانیه دوباره همینطور با تشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.برق وردی به دستگاه رو چک کنید

 79. رضا گفت:

  صدای الارم لباسشویی من قطع شده کلا حتی صدای کلید ها

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.ممکنه دکمه های ترکیبی سایلنت رو زده باشین

 80. محمدعلی گفت:

  با سلام و ارادت
  ارور OE در دقیقه های ۲۷ و ۱۵ به چه علت هست ؟
  هر بار با لمس آیکون Play ادامه میابد تا کار شستشو تمام شود.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود دستگاه باید بررسی شود

 81. محمدعلی گفت:

  مطالب بالا رو مطالعه کردم
  اشاره کردین که تخلیه آب کامل صورت نمیگیره
  ولی راه برطرف کردن رو پیدا نکردم
  باید با بخش سرویس تماس بگیرم ؟
  ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.بله تماس حاصل نمایید

 82. Abolfazl گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لباسشویی ما کد OEیا DEرا نشان میدهد من راحل DEرو انجام دادم و لباسشویی را روی 9دقیقه شست شو میزارم بعد از آب داخل مخزن خارج نمیشه ؟؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود دستگاه باید بررسی شود

 83. مهدی گفت:

  ماشین لباسشویی من کد de اخطار میده .ماشین من درش بالا هست .دور درش تمیز کردم اون 5 ثانیه هم نگهش داشتم وقتی تو برق نبود ولی بازم وقتی روشنش میکنم همون کد میاد رو صفحش.چیکارش کنم.ممنون میشم جوابم را بدید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.اگر مشکلتون حل نشد دستگاه باید توسط تکنسین بررسی شود.در صورت تمایل درخدمتیم

 84. نعمتی گفت:

  سلام وقت بخیر.لباسشویی ک روشن کردیم خود ب خود روی گزینه cotton. بود.هر کار کردیم برنامه شستشو عوض نشد وچرخوندن تاثیری تو عوض کردن برنامه نداشت.ب هرحال بعد شستن خاموشش کردیم ودوباره ک روشن کردیم کلمه End اومده ودیگه نمیره وهیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. باید دستگاه بازدید بشه

 85. دوستدار گفت:

  سلام ماشین من ال جی ۶ کیلویی هست ارور cL میده قفل کودک رو ۳ ثانیه نگه داشتم ولی درست نشد و هنوز همون کد رو میده راهنمایی بفرماید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید بازدید شود

 86. mohamad ramezani گفت:

  سلام. ماشین لباسشویی من در حین کار ارور pf میزنه و دیگه کار نمیکنه. تو دفترچه راهنما زده مشکل برق . میشه بپرسم دقیقا مشکلش چیه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. چند تا علت داره باید بازدید بشه

  2. ناشناس گفت:

   سلام لباسشویی من ارور Pfمیده مشکلش چیه

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    درود. این سوال قبلا پاسخ داده شده. این خطا نشاگر این می باشد که یا تغذیه برد اصلی قطع شده است یا اینکه برد سوخته و باید تعویض گردد

 87. سمیه گفت:

  سلام زیر تسمه های داخل ماشین لباسشویی جرم گرفته به طوری که اگه رفع نشه پاک شدنشان سخت میشه برای تهیه جرم گیر راهنمایی کنید

 88. رضا گفت:

  سلام ، وقت بخیر ، ارور AE در لباسشویی 8 کیلویی ، چه ایرادی میتونه باشه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. این ارور برای نشتی آب سوییچ کف می باشد

 89. ناصری گفت:

  با سلام و روز بخیر. ببخشید لباسشویی ما هنگامی که روشن میشه پودر لباسی که در محل مخصوصش هست توسط آب به داخل دستگاه نمیره و آب به مقدار بسیار کمی به پودر میرسه طوری که فقط نمدار میشه و بداخل نمیره. خواهشمند است راهنمایی کنید.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا گرفتگی داره باید دستگاه سرویس بشه

 90. حسین گفت:

  سلام لباسشویی الجی بدون تسمه به ۱۲دقیقه که می رسه فقط چپ و راست می چرخه خاموش نمیشه هیچ کد خطایی هم نمیزنه راهنمایی کنید لطفا

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. اگه آب رو تخلیه کرده باشه احتمالا تاخو موتور ایراد داره در هر صورت باید بازدید بشه

 91. mohmad.h گفت:

  سلام من صدا های زمینه ی ماشین لباس شوییم خاموش شده یعنی بعد اتمام الارم نمیده و هنگام روشن کردن هم هیچ صدایی نمیده مدل f1422td هستش

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه روی حالت سایلنت باشه دستگاه

 92. تاجيك گفت:

  سلام ببخشید ماشین لباسشویی من صدای هشداو نمیده یعنی موقع روشن شدن یا وقتی شستنش تموم میشه یا میچرخونم برای انتخاب نوع شست و شو صدا نمیده این برای چیه ؟میشه راهنمایی کنین؟منظورم از صدا آلارم هشدار اتمام و روشن شدن و مانند این هاست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا ایراد از برد باشه ممکنه هم دستگاه روی حالت سایلنت باشه

 93. تاجيك گفت:

  ببخشید دستگاه رو چه جور از روی سایلنت برداشت؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. لطفا به دفترچه راهنمای لباسشویی مراجعه نمایید

   1. ناشناس گفت:

    دفترچه های راهنماانگلیسی هستن.و مشکل سایلنتی را خیلیادارن.لطفابگید ک چجوری از سایلنتی درش بیاریم.ممنون

 94. لیلا شریفی گفت:

  باسلام
  ماشین لباسشویی من‌ ارور ie میده و ورودی اب و شلنگ رو چک کردم هیچ اختلالی نیست فیلتر ورودی اب هم تمیز کردم ولی فایده ای نداشت.
  ماشی وقتی شروع کرد به ابگیری اتصالی پیدا کرد و کنتور پرید و دیگه ماشین ابگیری نمیکنه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا برد ایراد پیدا کرده

 95. محسن گفت:

  سلام وقت بخیر ، ماشین. لباسشو. الحی. لظه. آخر تایمش. استپ میکنه. ینی. رو آبکشی نمیره.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه پمپ ایراد داشته باشه

 96. ناشناس گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ما اخطارae یاre داده یعنی چه مشگلی داره ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ارور AE برای نشتی آب سوییچ کف می باشد

 97. علی کامتک گفت:

  با سلام لباسشویی ال جی 7 کیلویی دارم نزدیک 1 ماه که موقع شستشو در مرحله اول دستگاه استوپ میکنه و دوتا چراغ pre washو crease care با هم روشن خاموش میشود به همراه بوق ….دستگاه دوباره خاموش روشن میکنیم سری دوم بدون مشکل شستشو را تموم میکنه…ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. باید دستگاه بازدید بشه

 98. ملیح گفت:

  سلام.چرا ماشین ظرفشویی من بوی لاستیک سوخته میده.و 3تا بوق میزنه .علتش چیه؟رو صفحه نمایش اروری نمیزنه.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.دستگاه باید توسط سرویس کار بررسی شود

 99. مهدی یعقوبی گفت:

  باسلام ماشین لباسشویی من قبلا بعداز اتمام کار(پایان شستشو) اژیر پایان کار میزد ولی الان یه مدتیه که این صدا قطع شده میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم ممنون از لطفتون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. مشکل از برد هستش باید برطرف بشه

 100. محمد گفت:

  سلام من دیگ لباسشویم نمیچرخه ک بزارمش رو ساعت میشه راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. بیشتر توضیح بدید

 101. الهام گفت:

  سلام لباسشوی ال جی تازه خریدم وقتی روشن کردم زیاد اب میکشه وارور leمیدهد وبلافاصله اب تخلیه میکن

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. وجود خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی نشانه قفل شدن موتور به دلیل حجم سنگین لباس می باشد

 102. رضا اسدی گفت:

  باسلام خدمت دوستان عزیز. لباسوشیی بنده ال جی‌هست
  بعداز چند دقیقا کار کردن دستگاه ریست میشود. ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. برق ورودی به دستگاه رو چک کنید

 103. مهدی گفت:

  سلام کد Er ماشین لباسشویی چی هست

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید بررسی شود

 104. حسین گفت:

  لباسشویی مدل ۸۹۸۰ دارم بعد استارت کل چراغها چشمک میزنه و بوق میزنه و کار نمیکنه مثل حالتی که درب بازه سوییچ درب را باز کردم و چک کردم مشکلی نداشت لطفا راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه میکرو درب خراب باشه

 105. madadi گفت:

  سلام لباسشویی من خطای LE میده شیر اب و بعد از روشن کردن باز کردم حالا چه کاری انجام بدم تا درست بشه ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.اگر به کامنت ها دقت میکردید پاسختون رو پیدا می کردی.وجود خطای LE در ماشین لباسشویی ال جی نشانه قفل شدن موتور به دلیل حجم سنگین لباس می باشد

 106. وحید گفت:

  سلام موقع شستشو خیلی کند دور میخوره بعدشم گیر میکنه زورمیزنه ولی فقط لرزش داره علتش با تشکر

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. باید بازدید شود

 107. فریبا گفت:

  لباسشویی من در حین شست و شوی رو فرشی از زیرش آب و کف پس داد. خیلی میترسم ک خراب شده باشه .روفرشی رو خارج کردم .چش شده ب نظرتون؟؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. پودر زیادی ریختین

 108. اکبر حجتی گفت:

  ماشین لباسشویی بعد از اتمام شستشو در synthetic دوباره از اول شروع به شستن میکند تعمیرکاران ال جی میگویند فقط روی نیم ساعت بشویید !! این ماشین را ۵ ماهه خریدم نمایندگی در تهران هم جواب درستی نمیدهد

 109. شهرام گفت:

  درود ماشین لباسشویى ٧کیلویى
  ١٠دقیقه بعد از کار کردن ارور pre washوcrease care
  نشان میدهد و بوق میزند
  لطفا راهنمایى کنید ممنون.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه المنت یا سنسور ایراد داشته باشه

 110. ناشناس گفت:

  با سلام
  لباسشویی ما ال جی است و در هنگام شستشو در زمان 18 دقیقه میماند و هی عملش را تکرار میکند و به صفر و اتمام شستشو نمیرسد. لطفاً راهنمائی بفرمائید.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه پمپ تخلیه خراب باشه

 111. یاقوتی گفت:

  با سلام آقای مهندس اگه امکان داره روش ریست ماشین لباس شویی ال جی f1496tdt2 بفرمائید

 112. مریم گفت:

  سلام. ماشین لباسشویی LGدارم. الارمش قطع شده کاملا سالمه فقط الارم اتمام یا صدای چرخش کلید هارو نمیده. لطفا راهنماییم کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. مشکلی نداره ممکنه دستگاه روی سایلنت باشه

 113. مامان سوگند گفت:

  لباسشویی ما ال جی 7 کیلویی هست، 1-وقتی آب می گیرد چند وقتی هست از زیر دکمه ها آب میریزد بیرون و زمین را خیس می کند،
  2-همچنین بعضی وقتها روی بعضی از برنامه ها از زمان 10 تا 4 که مرحله آبکشی هست آب از این ور وارد میشه از اون ور تخلیه میشه و داخل دستگاه نمی ماند و تایم ثابت می ماند تا خسته شود و خطا بدهد، چیکار باید بکنم، ممنون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید بازدید شود

 114. احسان گفت:

  سلام خسته نباشید ما لباس شویی ۱۰ کیلویی الجی خریدیم وصلش کردیم بعد که کا میکنه به مرحله الکشی میرسه ماشین یه صدای سوت میده بعد ارور e 920 میده دیگه کار نمیکنه مشکلش چیه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.دستگاه باید بررسی شود

 115. طاهر گفت:

  سلام چطور میتوان ماشین لباسشویی مدل WD10150TPرا سایلنت کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. لطفا به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید

 116. مهدی . عباس حویزاوی گفت:

  سلام
  از خوزستان شهرستان دزفول مزاحم میشم
  ماشین لباسشویی ال جی ۷ کیلو دارم
  چند مدتیه که وقتی آبکشی تموم میشه و حین رفتن روی بخش خشک کردن لباسها؛ هنگ میکنه و صدای ناهنجار از خودش تولید میکنه و ناچارا باید پریز رو از برق بکشیم و مجددا بعد از باز شد درب ورودی؛ اونو دوباره به برق بزنیم و ادامه ی کار رو از سر بگیریم

  لطفا راهنمایی کنید به چه شکل میشه رفع مشکل کرد
  لطفا پاسختون رو برام ایمیل کنید و اگر لازمه به تعمریکار معرفی کنید وگرنه راهنمایی کنید چجوری خودم رفع مشکل کنم و در صورت نیاز به تعمیرکار؛ لطفا شماره تماس نمایندگی پس از فروش رو در شهرستان دزفول اعلام کنید.
  سپاسگزارم
  سپاسگزارم
  چند مدتیه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه تاخو موتور ایراد داشته باشه

 117. ربانی گفت:

  سلام. ماشین لباشوییم در شروع کار آبگیری میکنه و همزمان تخلیه انجام میده بعد از حدود ده دقیقه ارور ie میده لطفا راهنمایی کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.توضیحات لازم توی متن داده شده.در صورت نیاز به بررسی تخصصی با تعمیرگاه تماس حاصل نمایید تا در صورت نیاز تعمیرکار اعزام گردد

 118. ثنا گفت:

  سلام.من تازه اسباب کشی کردم.الان ماشین لباسشوییم در حین کارکردن زمان کم نمیکنه و ده دقیقه میمونه روی تایم۱۸دیقه و بعد علامت خطا میده علتش چیه ممکنه ضربه خورده باشه

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. چه اروری میده

 119. محمدرضا گفت:

  سلام و خسته نباشی خدمت شما تکنسین های شرکت.
  لباسشویی ما 7 کیلویی هست و وقتی روشنش میکنیم ارور Fبرعکس و E میزنه ؟؟؟؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا همون ارور FE هستش. متن رو مطالعه نمایید راهنماییتون میکنه

 120. اکبری گفت:

  سلام. ماشین لباس شویی لباس میندازم در دقیقه بیست و دو دیگه کار نمیکنه و روی همون دقیقه بیست دو میمونه. خود ماشین روشنه اما کار نمیکنه.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه پمپ تخلیه ایراد داشته باشه

 121. شادی گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ال جی تمام لمسی تازه خریدم تمامی فرمان ها روی صفحه لمسی اجرا می شود به جز فرمان استارت از نمایندگی اومدن و تست کردن صفحه لمسی هیچ اشکالی نداره و حتی میکرو سوئیچ ها هم سالمن علت استارت نشدن چی میتونه باشه؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا تاچ ایراد داره شاید هم خود بورد ایراد داره

 122. حسین گفت:

  سلام.ماشین ۷کیلو الجی تسمه ای رو ۱۰ ساله دارم.
  رو دقیقه ۱۳ یا ۵۴ میمونه و در این دقیقه آب رو تخلیه میکنه و پمپ تخلیه به کارش ادامه میده.ولباسشویی به چرخش آروم و ایست ادامه میده و از دقیقه ۱۳ یا ۵۴ پایین نمیاد و ادامه نمیده.متشکر

 123. اسی گفت:

  سلام ، خسته نباشی
  روی cl قفل کودک ، 3ثانیه هم مگه داشتم باز نشد.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. باید بعد از استارت دستگاه قفل کرد

   1. مرضيه گفت:

    سلام وقت بخیر
    ماشین لباسشویی ارور df میده وروشن نمیشه بلد چندین بار ارور خاموش میشه گاهی اوقات هم بعد چندبار ارور روشن میشه ممنونم از راهنماییتون

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود بر شما خطایی مبنی بر df در لباسشویی های الجی وجود نداره. اگر لباسشویی شما از برندهای دیگه ای هست بهتره به دفترچه راهنمای لباسشویی خودتون مراجعه کنید. در حالت کلی ارور df در لباسشویی های سیمپسون به معنی خرابی سنسور دمای آب هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *