علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن، ماشین لباسشویی ال جی به گونه ای طراحی شده که روی یک سطح ثابت در منزل شما بدون هیچ لرزشی کار کند. در اینجا نمونه هایی را آوردیم که ممکن است لباسشویی شما به شدت بلرزد. به شما می گوییم که چگونه مشکل لرزش در ماشین لباسشویی را به سرعت برطرف کنید. کرج یکی از شهرهای پرجمعیت و شلوغ است که محصولات ال جی نیز در آنجا طرفداران بسیاری دارد در صورتی که شما ساکن کرج هستید و لباسشویی ال جی دارید که نیاز به بررسی و عیب یابی دارد می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج  تعمیرگاه مجاز  ال جی استفاده کنید.

علت حرکت ماشین لباسشویی ال جی

تراز نبودن ماشین لباسشویی ال جی یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای همه ماشین لباسشویی های ال جی پیش آید. علت حرکت ماشین لباسشویی ال جی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که عبارتند از: تراز نبودن ماشین لباسشویی ال جی، قرار نگرفتن لباس ها در کف دیگ ماشین لباسشویی ال جی، نا متعادل بودن بار ماشین لباسشویی، خرابی فنرهای دیگ، ایراد پیدا کردن تسمه های دستگاه، خرابی بلبرینگ دیگ، ایراد فلکه ی آبکش یا همان فولی، ایراد پیدا کردن قطعات دیگ، خرابی فلکه ی آبکش یا همان فولی، متصل بودن پیچ ها حمل و نقل و معیوب شدن فنر های تعلیق از دلایل مختلف در حرکت کردن ماشین لباسشویی ال جی است.

این تکان های شدید در نهایت باعث وجود ایرادات بیشتر و گوناگونی برای لباسشویی شما می شود. این ایرادات موجب عدم کار کرد مناسب یخچال می شود. تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده کار آسانی نیست و باید توسط یک تکنسین ماهر و مجرب انجام شود. شرکت تعمیراتی ما برای تعمیر و تعویض قطعات کمک شایانی را می تواند به شما مصرف کنندگان ماشین لباسشویی ال جی کند. تکنسین ها و متخصصین ما با پاسخگویی ۲۴ ساعته و رفع ایردات آن می توانند مفتخر شوند.

علت تکان خوردن ماشین لباسشویی ال جی

استفاده مداوم و کارکرد یکسره لباسشویی باعث ایجاد ایراد برای دستگاه می شود. تکان خوردن و صدای بیش از حد لباسشویی نیز‌ یکی از این ایرادات می باشد. تکان خوردن ماشین لباسشویی الی جی به دلیل مسطح نبودن زمینی که لباسشویی برای روی آن قرار دارد اتفاق می افتد. به همین دلیل این تراز نبودن سطح زمین باعث بروز لرزش و تکان خوردن در ماشین لباسشویی ال جی می شود. لباسشویی بعد از سال ها کار‌کرد دچار ایراداتی از جمله خوردگی نوار های لرزش گیر لباسشویی، ساییدگی‌‌ نوار های داخلی لرزش گیر می شود. در صورت بروز و مشاهده یکی‌ از ایرادات ذکر شده هر چه سریع تر برای رفع آن اقدام کنید. زیرا با هر بار استفاده و طی کردن پروسه شستشو باعث آسیب رسیدن به اجزای دیگر و بیشتر لباسشویی ال جی خواهی شد. همین امر باعث پرداخت هزینه های بیشترو‌ هنگفتی خواهد داشت.

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی

تست لرزش ماشین لباسشویی ال جی

اولین گام این است که به ماشین لباسشوییتان با دقت نگاه کنید تا ببینید آیا چیزی از بسته بندی حمل آن مثل فوم زیر ماشین لباسشوییتان نمانده باشد. اگر چیزی زیر ماشین لباسشوییتان نمانده حالا باید تست لرزش را انجام بدهید.

تست لرزش در ماشین لباسشویی چیست؟

ما می خواهیم آن مخزن یا لگن لباسشوییتان را به آرامی بچرخانید ،تا ببینیم پیچ و مهره هایی که پشت ماشین لباسشویی کارخانه پشت دستگاه می گذارد در هنگام نصب برداشته شده یا خیر. این پیچ و مهرهها برای این گذاشته می شود که لگن ماشین طی حمل و نقل جا به جا نشود و باید حتما قبل از استفاده از ماشین لباسشویی این پیچ و مهره ها باز بشود.

مراحل زیررا انجام بدهید:

در ماشین لباسشویی را باز کنید

مخزن داخلی را به عقب فشار بدهید تا ببینید هیچ صدایی از آن می آید یا خیر.

اگر صدای بلندی هنگام هل دادن لگن شست و شو به عقب شنیده شد به این معناست که این مهره ها هنوز پشت ماشین لباسشویی بسته شده اند.

حالا چطور این مهره ها را از پشت ماشین لباسشویی باز کنیم؟

از یک پیچ گوشتی برای باز کردن آن استفاده نمایید

این پیچ ها را نزد خود نگه دارید چون در جا به جایی بعدی لازم است که دوباره بسته بشود

 • تراز بندی

برای اینکه بتوانید سر و صدای ماشین لباسشویی را کم کنید باید سطح زیر آنرا هموار کنید.

ابتدا چک کنید که سطح زیر آن به خوبی تراز شده باشد

دو تا روش برای کنترل هموار بودن سطح زیر ماشین لباسشویی وجود دارد:

ببینید که از جلو به عقب و بغلهای ماشین به خوبی هم سطح است؟

دستتان را در گوشه ای از ماشین لباسشویی بگذارید و آن را تکان بدهید.

تست لرزش در ماشین لباسشویی چیست؟

وقتی فهمیدید که ماشین لباسشویی تراز نیست:

3 الی 4 تا حوله در ماشین لباسشویی بندازید ، و چرخه شست و شو و خشک کن را استارت کنید. وقتیبه دور خشک کن رسیدید و ماشین لباسشویی شروع به لرزش کرد، هر کدام از گوشه های ماشین لباسشویی را به سمت پایین فشار بدهید . اگر دیدید با فشار یک گوشه از ماشین لباسشویی صدا قطع شد ، آن سمت نیاز به تنظیم دارد.

زیر ماشین لباسشویی یکسری مهره تنظیم وجود دارد که اگر پیچ آن را در جهت عقربه های ساعت بپیچانید باز می شود. ابتدا این پیچ را با چرخاندن در جهت عقربه های ساعت باز کنید مثلا به اندازه یک ربع ساعتآن را باز کنید و آرام آرام تا جایی باز کنید که دیگر صدا ی لرزش را نشنوید. و در آخر پیچرا محکم کنید

برخی از زمین ها خیلی لیز هستند و اگر داخل ماشین لباسشویی لباس زیاد بریزید ، ماشین لباسشویی شروع به حرکت روی زمین می کند، زیر پایه های ماشین لباسشویی پدهایی که از طرف دیگرش با چسب به زمین محکم می شود بچسبانید.

 • سطح زیر ماشین لباسشویی

صدا دادن در برخی از سطوح مثل کفپوشهای چوبی و سرامیک در دور خشک کن طبیعی است.

برای اینکه متوجه لرزش های طبیعی بشوید

ماشین لباسشویی را با 4 تا 6 کیلو حوله نم دار پر کنید، و روی دور خشک کن بزنید. اگر دیدی صدا می دهد از پدهای صدا گیر در گوشه های ماشین لباسشویی استفاده نمایید. شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود همچنین تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می توانید با تعمیرگاه ال جی تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمایید.

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن

لرزش و حرکت کردن ماشین لباسشویی ال جی در زمان خشک کردن و در انتهای سیکل کار خود یا همان خشک کن آن، موجب‌ نگرانی در شما می شود. به خصوص زمانی که این شکل سر و صدای زیاد و آزارهنده ای به همراه داشته باشد. علت های مختلف و گوناگونی باعث بروز این ایرادات میشود مانند: استفاده نامناسب از دستگاه و نقص فنی‌ در ماشین لباسشویی ال جی تاثیر چشم گیری بر روی لرزش و تکان خوردن لباسشویی خواهند داشت. تزار نبودن ماشین لباسشویی توسط تنظیم پایه های آن، قرار نگرفتن لباسشویی ها در کف دیگ ماشین لباسشویی، ایراد در کمک فنر، نامتعادل بودن بار ماشین لباسشویی، خرابی فنر دیگ ماشین، کاهش حرکت تسمه دیگ‌ ماشین لباسشویی، خرابی بلبرینگ‌ دیگ، ایراد در فلکه ی آبکشی یا همان فولی، خرابی وزنه های بالاتس، خرابی مخزن دیگ ماشین لباسشویی، فاقد سر پوش بودن پایه های لباسشویی، شکستگی پایه های لباسشویی، عدم استفاده از پد های ضد لرزش برای پایه های لباسشویی، فاقد قفل بودن پایه های ماشین لباسشویی ال جی از دلایل لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی است.

آموزش رفع‌ تکان خوردن لباسشویی ال جی

برای از بین بردن تکان خوردن ماشین لباسشویی ال جی راه های گوناگون و شایعی وجود دارد. مشکلات فنی دستگاه خود را باید با کمک گرفتن از یک تکسین تعمیر لباسشویی برطرف کنید. اما مشکلاتی که به دلیل عدم استفاده مناسب از ماشین لباسشویی ال جی رخ می دهد را می توانید خود نیز برطرف کنید و باعث جلوگیری از این موضوع شوید.

پد های ضد لرزش ماشین لباسشویی ال‌ جی می توانند سکوت و آرامش را به منزل شما دوباره بازگردانند. پدهای ضد لرزش ۲ مدل دارند.پدها انواع پدهای خانگی و پدهای صنعتی دارند. پد ضد لرزش به دلیل مکش قوی که دارد باعث می شود تا ماشین لباسشویی ال جی شما را ثابت بماند. جنس این پدهای ضد لرزش، پلاستیکی می باشد و بطور کلی دارای ارتفاع معادل ۴ سانتی متر است.

با استفاده از این پدها میتوانید لرزش و تکان خوردن همه مدل های برند ماشین لباسشویی ال جی را برطرف کنید. این پد ها دارای پیچ‌ هستند که با استفاده از بستن آنان می توانید ارتفاع ماشین لباسشویی خود را نیز تنظیم کنید. برای جا گذاری این پد ها باید پایه های خود لباسشویی را بطور کلی باز‌ کنید. تا بتوانید پد های ضد لرزش را تبدیل کنید. سپس باید پد های ضد لرزش را محکم فشار دهید تا داخل پایه های ماشین لباسشویی ال جی شما بروند. بررسی کنید تا پلاستیک های لباسشویی به خوبی درون پد ها فرورفته باشند که مبادا با گذشت زمان دچار لغزش و تولید صدا از لباسشویی ال جی شما شود. کماکان این تراز نبودن باعث تکان خوردن لباسشویی می شود.

قسمت قرار گیری پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی ال جی

قسمت قرار گیری پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی ال جی

پیج ترنسلیت یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی ال جی می باشد. پیچ ترنسلیت با نام های گوناگونی یاد می شود، که پیچ ترنفسر و حمل نقل نیاز، نامیده می شود. زمانی که توجه زیادی به این قطعه در لباسشویی نشود باعث تولید لرزش و ایجاد صداهای آزار دهنده ماشین لباسشویی ال جی می‌ شود. هنگامی که شما دستگاه خود را به تازگی‌ خریداری کرده اید باید حتما بدون استثنا پیچ ترنسلیت را از پشت لباسشویی خود باز کنید. وظیفه این پیج یا بست ها، جلوگیری از حرکت کردن دیگ لباسشویی حین پروسه شستشو‌ ‌و در هنگام حمل و نقل دستگاه است و به همین دلیل هنگامی که این پیچ را باز نمی کنید باعث لرزش و ایجاد صداهای آزارد هنده در روند پروسه شستشو می شود. پیچ ترنسلیت در بالانس کردن لباس های موجود در دیگ ماشین لباسشویی ال جی تاثیر چشم گیری دارد.

این قاعده را در نظر داشته باشید که پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی ال جی هنگامی که دچار ایراد شود مشکلاتی نیز برای دستگاه شما به وجود خواهد آورد. وجود این پیچ می تواند حفظ اطمینان کامل را به مصرف کنندگان ماشین لباسشویی ال جی حین حمل و نقل دستگاه به شما بدهد. بعد از نصب و راه اندازی لباسشویی دقت داشته باشید که حتما پیچ را جدا کرده باشید و درپوش پلاستیکی را در جای پیج نصب کنید. در مواقعی که لباسشویی شما با صدا مواجه شد میتوانید خود نیز اقدام به نصب این پیچ های ترنسلیت کنید. فقط کافی است تا جای قرار گیری این پیچ ها را بدانید تا در حال شما می توانید با سهولت کامل این کار را انجام بدهید.

یکی دیگر از موضوعاتی که در لباسشویی های الجی اهمیت بالایی دارد جرم گرفتن دیگ لباسشویی است که به یک سری تکنیک میتوان آن را تمیز کرد. اگر به دنبال آموزش تکنیک های تمیز کردن دیگ لباسشویی خود هستید با مطالعه مقاله “نحوه شستن دیگ لباسشویی ال جی” می توانید مشکل دستگاه خود را رفع کنید.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

زمانی که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی شما به مشکل بر می خورد باعث می شود تا ماشین ظرفشویی عملکرد نادرستی داشته باشد. زیرا وظیفه پمپ تخلیه، خارج کردن آب حاصل از شستشوی ظروف آلوده می باشد، چنانچه پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی با ایراد مواجه شود، روند کار ظرفشویی دچار اختتلال می شود. پمپ تخلیه یک کار حیاتی و اساسی از ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد. به همین خاطر سازندگان ماشین ظرفشویی ال جی به سلامت و اورجینال بودن این قطعه اهمیت فراوانی می دهند.

زمانی که پمپ تخلیه دچار مشکل شود علائم زیادی در ماشین ظرفشویی شما پدیدار خواهد شد. مانند: تخلیه نشدن آب آلوده ماشین ظرفشویی، وجود خطا، متوقف شدن کار ماشین ظرفشویی و نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه از نمونه های بارز وجود مشکل در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی می باشند، به همین خاطر باید به تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی خود بپردازید. لازم به ذکر است که پمپ تخلیه ممکن است زمانی که با مشکل جدی رو به رو شده باشد دیگر قادر به تعمیر نباشد و باید حتما پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی خود را تعویض کنید.

برای تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی خود در قدم اول دستگاه خود را از برق جدا کنید. با کمک گرفتن از یک پیچ گوشتی دوسو، بسب مخصوص را به سمت کشویی باز کنید و پمپ را از حوضچه جدا کنید. سپس بست مخصوص محکم کننده شیلنگ خروجی پمپ تخلیه را نیز مانند مرحله قبل باز کنید و با انجام دادن این کار شیلنگ را از پمپ جدا می شود.

قاب روی پروانه را باید در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا از بدنه جدا شود. سپس پس از جدا کردن قاب روی پروانه و اورینگ آب بندی را مشاهده می کنید و اورینگ یا همان واشر لاستیکی آب بندی را از جای خود بردارید. باید توجه کنید که اورینگ با پوسیدگی یا خشزدگی شدید رو به رو نشده باشد. در غیر این صورت باید به تعویض قطعات بپردازید. دقت داشته باشید که برای حل مشکل ظرفشویی ال جی خود باید از یک متخصص تکنسین حرفه ای کمک بگیرید. تکنسین های شرکت ما با تشخیص درست اختلال تشکیل شده و راه حل آن به تعمیر و تعویض پست تخلیه ظرفشویی ال جی شما می پردازند.

4.5/5 - (11 امتیاز)
برچسب ها :

48 دیدگاه در “علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی

 1. ﻣﺠﺘﺒﯽ اژدری گفت:

  ﺳﻼﻡ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻮﺩ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﮐﻪ ﻟﺮﺯﺵ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﺍ ﺗﺤﻤﻞ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺣﺎﻻ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐ ﺍﺯ ﺣﺮﮐﺖ ﺍﻥ ﺧﯿﺎﻟﻤﺎﻥ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ .ﻣﺮﺳﯽ ﺍﺯ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﺘﻮﻥ.

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جناب اژدری.خواهش میکنم،موفق باشید

 2. فرشته گفت:

  خیلی لباسشویی بدیه بعدازنصب یک باردیگه ام اومدن سرویس ولی بازم لرزش داره واقعا دلم برای پول مفتی که دادیم میسوزه

  1. حسن گفت:

   واقعا از این که از مارک LG خرید کردم پشیمونم چون خیلی سر وصدا داره قبلا سامسونگ داشتم هیچ لرزش وصدایی نداشت

  2. سبزعلی گفت:

   لباسشویی ال جی بیش از ده سال ودوباره ازنمایندگی اومدن هنگام خشک کردن لرزش شدیدی دارد .بطوریکه بادست میگیریم ورفع عیب نشد لطفا راهنمایی کنید .اهواز

   1. ال جی تک سرویس گفت:

    سلام همراه گرامی الجی تک سرویس
    مشکل لرزش لباسشویی میتواند به دلایلی مانند تراز نبودن لباسشویی، خراب بودن کمک فنرهای لباسشویی یا یا لقی درام باشد. اگر تمایل دارید با شماره تلفن های داخل صفحه ما تماس بگیرید تا تعمیرکار دستگاهتون رو عیب یابی نماید.

   2. میلاد گفت:

    عین چی پشیمونم که از برنده ال جی استفاده کردم.. هیچ نماینده یا تکنسینی پیدا نشد تا بتونه این صداها و لرزشها رو بگیره

    1. ال جی تک سرویس گفت:

     درود همراه گرامی ال جی تک سرویس

     لرزش لباسشویی روی دورهای بالای خشک کن تا حدودی نرمال هست و عملکرد همه لباسشویی ها به همین صورت هست. منظور از لرزش غیر نرمال راه رفتن لباسشویی و خارج شدن لباسشویی از جایی که نصب شده هست. در صورت اگر نیاز به عیب یابی لباسشویی ال جی دارید با شماره تلفن های داخل وبسایت ما تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم.

 3. هانیه گفت:

  سلام
  من مدل mw843ssخریدم متاسفانه برخلاف تبلیغاتش صدای تراکتوردارد وموقع خشک کردن هم آشپزخانه می لرزد .

 4. نادر گفت:

  سلام درست شد دمت گرم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.خواهش میکنم موفق باشید

 5. راضیه گفت:

  سلام من یکماه ماشین لباسشویی 12کیلویی مدلwmb124sw را خریدم وقتی رو دور خشک کن میره تکان محکم میخوره چند دفعه با نمایندگی تماس گرفتم اومدن میگن که طبیعی است ولی من چنین فکر نمیکنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود سرکار خانم راضیه.اگر چنین گفتن پس بله طبیعی می باشد

 6. حسین ابادی گفت:

  سلام, لطفا ب دادم برسید, هفت سال ماشین لباسشویی ال جی خریزم, موقع شستشو حرکت رو ب جلو داره حتی گاهی یک متر میاد جلو نمیدونم چیکار کنم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.ممکنه تاخو موتور خراب باشه باید بازدید بشه دستگاه

  2. سمانه گفت:

   شما 4 عدد بوش پشت ماشین هست اون حتما باید برداشته شه این کارو کنید درست میشه منم مشکل شما رو داشتم

 7. مصطفی گفت:

  با سلام.وقتی شرکت ال جی نتونسته لرزش ماشین لباسشوی خودشو رفع کرده.ما مردم چطوری میتونیم این مشکل رفع کنیم

 8. احمد گفت:

  سلام
  لباسشویی ما مدل
  WF-7706WQD است تازگی شدیدا لرزش داره چکار کنیم برای رفع لرزش؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.ممکنه کمک ها خراب باشه

 9. بنیاد گفت:

  من پنج میلیون دادم مارک برانت فرانسه خریدم ک تو امریکا و کانادا برند محبوبی هست..اما صدای لرزشش مثل تراکتوره..ولی میگن طبیعی هست.تسمه ای هستن اینا ..ال جی مدل جدیدش گیربکسی میزنه ک صداشو گرفته اما قدرت شستشوش مثل این تسمه ای ها نیس..در کل گویا باس تحمل کرد

 10. دياكو گفت:

  سلام نصاب از ال جی امد نصب کرده خوب بود بعداز این که پارکت کردیم خیلی لرزش داره مدل ماشینم تاچ

 11. سمی گفت:

  سلام لباسشوییم زیر کابینت نمیرفت ی چند سانت کم بود واسه همین مهره قفل و در اوردم ممکنه مشکلی پیش بیاد

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.بله دستگاه به مشکل میخوره و به لرزش میفته

 12. جوادی گفت:

  سلام ۵ ساله ماشین لباسشویی LG خریدم موقع خشک کردن که میشه میشینم رو ماشین لباسشویی تا هم نلزه و هم حرکت نکنه چندین بار هم پایه هاشو تنظیم کردم ولی جواب نگرفتم.این لرزش ماشین واقعا طبیعی نیست اگر میتوانید راهنمایی کنید

  1. ناشناس گفت:

   دقیقا منم همین کارو میکنم😂😂😂

 13. سمیرا گفت:

  ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن لرزش و صدای بدی داره یکبار تعمیر کار اومد درست شد ولی دوباره همون مشکل داره طوریکه مجبور قبل از اینکه لباس ها خشک بشه بیارمش بیرون

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود بر شما.احتمالا شفت و بلبرینگ خراب شده باشه

 14. رضا گفت:

  میل رو نکند از پشتش هر 3بار به برق زدم اما موقع لرزش خاموش کردم امکان دار چیزی شد باشه

 15. ملیحه گفت:

  سلام..ماشین لباسشویی ما موقع خشک کردن لرزش شدید داره و صدا تراکتور میده علتش چیه؟؟!!!!

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود.این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد که توضیحات زیادی در مورد آن در این مقاله و کلا اینترنت موجود می باشد که اگر بازم مشکلتون حل نشد باید با تعمیرگاه تماس حاصل نمایید.در صورت تمایل درخدمتیم

 16. ناشناس گفت:

  سلام لباستشویی الجی سالهای اول خریدم به صدا نداشت ولی الان به صدا افتاده

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. صدا ممکنه از هر چیزی باشه باید دستگاه بازدید بشه

 17. hadi گفت:

  سلام.خسته نباشید.لباسشویی ما ال جی مدل M84NW هستش.نصاب موقع نصب پایه هارو تنظیم کرد.البته روش تست داره،با لمس کردم صفحه نمایشگر دور ۱۴۰۰با دیگ خالی.ولی بعدش که لباس ریختیم شروع به لرزش کرد.میخواستم روش تست کهخود لباسشویی داره چطوری باید انجام بدم؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود اگر دستگاه روش تست داره پس باید به دفترچه آن مراجعه نمایید

 18. رها گفت:

  سلام من حالا 2سال لباسشویی پاکشوما گرفتم پارسال موقع خشک کردن خیلی صدامیاد بردم گفت بلبرینگ بایدعوض بشه حالا 1 سال نیست بازم همون صدامیاد بایدچیکارکنم

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. باید دوباره عوض بشه ممکنه شفت دیگ هم خراب شده باشه

 19. ناراحت گفت:

  سلام لباس شویی من با اون همه پولی ک دادم موقع خشک کردن به شدت میلرزه و من مجبورم هربار خاموشش کنم با اینکه ترازه اما تا وسط اشپزخونه میاد از شدت لرزش.بعد عروسیم یک بار نشده توی این دوسال درست کار کنه

 20. یوسف کمایی گفت:

  من ۷ ساله مدل ۱۱ کیلو گرفتم بی نهایت ناراضی هستم

 21. طاها گفت:

  با سلام من ۱۰ روز هست که ماشین لباسشویی ال جی مدل ۸۶۵ گرفتم نمایندگی اومده نصب کرده رو دور خشکم ۱۲۰۰ یا ۱۴۰۰ صدا ولرزش زیادی داره میگه باید بیاد تعمیرگاه مشکل گریبکس داره لطفا راهنمایی کنید ماشینی که ۱۰ روز نیست کار کرده بره تعمیرگاه چطور میخواد چند سال کار کنه این واقعا درسته

 22. محمدی گفت:

  سلام وخسته نباشید. من یک ماهی هست که لباسشویی ال جی گرفتم واینکه ازروزاول فوم زیرش روبرنداشتم وروی اون هستش،زمانیکه لباسشویی روشست وشوهست مشکلی نداره ولی به محض اینکه روی خشک کن میره سروصداوتکون میخوره،لطفاراهنماییم کنید

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. شاید جای بالانسی نداره

 23. حاجی ک گفت:

  منم ال جی جدید خریدم. همین اوایل 97
  دستگاه رو به کمک تراز تراز می کنم. خود بدنه تقریبا میشه گفت لرزش نداره ولی دیگ داخل لباسشویی کمب لرزش داره که همین باعث کمی صدا میشه و کمی هم هنگام خشک کن به بدنه منتقل میشه. یعنی هر چی هست از دیگ داخله که هنگام دور تند داخل دیگ رو نگاه می کنی کاملا مشخصه کمی تاب داره یا دیگ دقیقا در مرکز دایره نیست. آیا دیگ قابل تنظیم هست یا خیر؟

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. خیر

 24. مرتضی باقری گفت:

  سلام دستتون درد نکنه پیچ های پشت رو باز کردم دیگه اصلا لرزش نداره

 25. فرشید گفت:

  با سلام ماشین لباسشویی ما و مادر خانومم هردو یک مدل و جدید هستن مال اونا تو تراسه مال ما تو آشپزخونه مال اونا زیرش سنگه مال ما پارکت مال اونا رو تنظیم کردم واقعا” بی لرزش حتی دور 1400 ولی مال خودمون همچنان بندری میزنه حتی دور 800 در ضمن لکه ها رو خوب میبره اما بوی لباس رو هرگز نمیبره

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه پیچ های حمل و نقل رو باز نکرده باشین

 26. Javad گفت:

  منم دوسال ال جی خریدم ماشین لباسشویی در حد نو هست ولی موقع خشک کردن لرزش شدید داره،پایه هاش تنظیمه و ترازه،یکی میگه کمکش هست،یکی میگه لاستیک دور درب جلو هست،

  1. ال جی تک سرویس گفت:

   درود جواد عزیز
   لرزش در دورهای بالای 1000 طبیعتا بیشتره و شما لرزش محسوسی رو در لباسشویی مشاهده می کنید. اگر تکنسین عیب یابی لباسشویی رو انجام داده و مشکلی رو تشخیص نداده، موارد بدیهی رو هم باید تست کرد. بعضی وقت ها علت تکان خوردن لباسشویی ال جی در حالت خشک کن، کم بودن حجم البسه داخلش هم میتونه باشه و توصیه میشه حتما برای لباسشویی خود از پایه های ضد لغزش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *